یزد پورتال
10 خرداد 1403 - 22:45

گام بلند چادرملو برای رسیدن به لیگ برتر فوتبال

تیم فوتبال چادرملو اردکان در هفته ۳۲ لیگ آزادگان برابر فجر سپاسی شیراز به برتری ارزشمند و شیرینی دست پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، تیم‌های فوتبال چادرملو اردکان و فجر سپاسی شیراز از ساعت 19 و 30 دقیقه امشب در ورزشگاه شهید نصیری یزد برابر هم قرار گرفتند.

در این دیدار که از مسابقات هفته سی و دوم لیگ آزادگان برگزار شد، بازیکنان چادرملو از ابتدای دیدار حملات گسترده‌ای بر روی دروازه حریف خود شروع کردند و توپ و میدان را به دست گرفتند.

با وجودی که فجر سپاسی شیراز هم عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشت ولی این بازیکنان چادرملو بودند که توانستند اختیار عمل را از حریف شیرازی خود بگیرند.

نیمه نخست این دیدار با تمام فشارهایی که چادرملو روی دروازه حریف خود آورد با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید و نگاه‌ها به مربیان بود که با چه تاکتیکی در نیمه دوم بازیکنان خود را به میدان می‌فرستند.

در نیمه دوم این دیدار اما ورق برگشت و این بازیکنان چادرملو بودند که توانستند با عملکرد بسیار خوبی که از خود به نمایش گذاشتند به گلزنی دست پیدا کنند و نخستین گل این دیدار و چادرملو را علی طاهریان در دقیقه 63 دیدار به ثمر رساند.

پس از این گل بازی چادرملو بهتر از قبل شد و دوباره با عملکرد خوب تیمی، این تیم به گل رسید و در دقیقه 69 دیدار سید علی یحیی زاده گل دوم چادرملو را به ثمر رساند.

گلزنی‌های چادرملو به همینجا ختم نشد و این تیم برابر حریف خود در سومین دقیقه از وقت‌های اضافه هم توسط امیرحسین خدامرادی به گل دست پیدا کرد تا نتیجه دیدار سه بر صفر به سود نماینده استان یزد به پایان برسد.

با این پیروزی تیم فوتبال چادرملو اردکان 69 امتیازی شد و در جایگاه دوم لیگ آزادگان قرار گرفت تا پس از حدود 20 سال دوباره امید به حضور نماینده یزد در لیگ برتر برای مردم یزد زنده شود.

انتهای پیام/781

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1722188

مهمترین اخبار یزد: