یزد پورتال
20 تیر 1403 - 11:54

فوت جوان ۲۵ ساله در استخر‌های کشاورزی یزد

مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد از فوت مجدد یک نفر در استخر‌های کشاورزی یزد خبر داد و گفت: متاسفانه یک جوان ۲۵ ساله جان خود را در یک استخر از دست داد.

سیدحسین طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یزد با اشاره به وقوع حادثه غرق شدگی در یزد اظهار داشت: عصر دیروز وقوع یک حادثه غرق شدگی به اورژانس استان یزد اعلام شد.

وی ادامه داد: بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه که در اکرمیه یزد قرار داشت اعزام شد اما فردی که دچار حادثه شده بود در همان محل جان خود را از دست داده بود و تلاش همکاران ما برای احیای وی نتیجه نداشت.

مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که باید در ارتباط با استخر‌های کشاورزی به آن توجه ویژه داشته باشیم، ضرورت ایمن‌سازی استخرها و پیشگیری از وقوع چنین حوادثی است.

وی بیان کرد: این فرد به استخر یکی از گلخانه‌های منطقه اکرمیه مراجعه می کند و چند ساعتی هیچ کسی از آن اطلاع نداشته و پس از چند ساعت توسط همکاران ما در آتش نشانی پیدا شده است.

مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد بیان کرد: متاسفانه این استخر هیچ گونه امکاناتی برای ایمنی نداشت و حتی یک طناب برای نجات هم در آن وجود نداشت.

طباطبایی با اشاره به انتشار اخبار حوادث در رسانه‌ها گفت: هدف ما از انتشار و اعلام اخبار حوادث، زمینه سازی برای پیشگیری از حوادث مشابه است و به دنبال آن هستیم که مردم نسبت به این موضوع توجه داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، متاسفانه در تابستان امسال چندین مورد غرق شدگی در استخر‌های کشاورزی یزد رخ داده اما همچنان اقدام مناسبی برای ایمن سازی تمامی استخرها صورت نگرفته است.

انتهای پیام/781

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1741230

مهمترین اخبار یزد: