یزد پورتال
06 اسفند 1401 - 20:45

استاندار یزد: ساختار عمودی جواگوی سیاست‌های جوانی جمعیت نیست

استاندار یزد با بیان این‌که برخی موارد در این حوزه نیامند همراهی و مساعد کشوری است، گفت:‌ ساختار عمودی موجود در تمام مسائل کشور برای سیاست‌های جوانی جمعیت کشور جوابگو نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، مهران فاطمی عصر امروز در جلسه قرارگاه جوانی جمعیت استان که با حضور دبیر ستاد ملی جمعیت برگزار شد، با اشاره به اهمیت اقدامات مطلوب و مستمر انجام شده و در دستور کار استان یزد در حوزه جوانی جمعیت، اظهار کرد:‌ همه ظرفیت‌های در اختیار استان را برای جوانی جمعیت پای کار آورده‌ایم.

وی با بیان این‌که برخی موارد در این حوزه نیامند همراهی و مساعد کشوری است، افزود:‌ ساختار عمودی موجود در تمام مسائل کشور را برای سیاست‌های جوانی جمعیت کشور جوابگو نیست.

استاندار یزد گفت: اگر بخواهیم با جدیت بیشتری در این زمینه اقدام شود باید از همه استانها بخواهیم تا نقشه عملیاتی خود را به قرارگاه ملی ارائه دهند و عملکرد استانها در این حوزه بر مبنای این نقشه دنبال و پیگیری شود.

فاطمی با بیان این‌که استان یزد آمادگی دارد در قرارگاه جوانی جمعیت به عنوان استان هدف در کشور، برنامه عملیاتی خود را ارائه و خروجی آن را نیز در بازه مشخص عرضه کند، تصریح کرد: برنامه‌های مهم و شاخصی در این حوزه مد نظر است که اجرای کامل آن در گرو همراهی استانی و ملی است.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1057103

مهمترین اخبار یزد: