یزد پورتال
27 دی 1401 - 21:51

۲۶ تیم راهداری در جاده‌های استان یزد مستقر شدند

یزد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد از استقرار ۲۶ تیم راهداری در جاده‌های استان یزد خبر داد.

محمد رستگاری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه راهداری زمستانی هر سال با آغاز فصل زمستان در محورهای استان یزد به شکل ویژه و در قالب یک طرح اجرا می شود، اظهار داشت: اکنون نیز به دلیل بارش‌های جوی، تیم‌های راهداری در محورهای استان یزد مستقر شده‌اند.

وی عنوان کرد: بارش در اغلب مناطق استان به صورت برف است و از آنجا که دمای هوا نیز کاهش چشمگیری یافته و این امر یخ زدگی و لغزندگی جاده‌ها را به دنبال دارد، تیم‌های راهداری در محورهای تعیین شده مستقر شده اند.

رستگاری از استقرار ۲۶ تیم راهداری در جاده‌های استان یزد خبر داد و گفت: در این ۲۶ تیم، ۱۲۲ راهدار به رانندگان و مسافران خدمات ارائه می دهند و جاده ها را برای تردد ایمن می کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد یادآور شد: تیم‌های یاد شده با ۹۲ دستگاه ماشین‌آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک در سطح محورهای استان استقرار دارند و به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به رانندگان و مسافران هستند.

وی از مردم استان خواست: تا حد امکان از تردد در محورها به ویژه محورهای کوهستانی در مناطق تفت و مهریز و گردنه هایی نظیر علی آباد پرهیز کنند تا شاهد بروز حادثه ای در محورهای استان نباشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 983476

مهمترین اخبار یزد: