یزد پورتال
15 بهمن 1402 - 11:26

تشریح جزئیات طرح سپرده تسهیلاتی نگین «امید بانک سپه» در یزد

مدیرشعب بانک سپه یزد به تشریح جزئیات طرح تسهیلاتی و قرض‌الحسنه نگین امید در این استان پرداخت و گفت:‌ امیدواریم بتوانیم از طریق این طرح و ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه بتوانیم موجب رونق اقتصادی و گره‌گشایی اقشار مختلف مردم به ‌ویژه قشر آسیب‌پذیر باشیم.

مهدی اسماعیل بیگی، مدیرشعب بانک سپه استان یزد در گفت وگو با خبرنگار فارس، با اشاره به این‌که بعد از ادغام چندین بانک در مجموعه بانک سپه و تبدیل شدن این بانک به عنوان بزرگ‌ترین بانک کشور، اظهار کرد: بانک سپه در تمامی زمینه‌ها خدمات خوبی را در حوزه‌های مختلف از جمله بانکداری خرد و اصناف، تجاری و شرکتی و بانکداری ویژه ارائه می‌دهد و در حال ‌حاضر به‌ عنوان یک بانک دولتی و تجاری محسوب و با قریب یک قرن سابقه در آینده به بانکی در تراز انقلاب اسلامی و در سطح خاورمیانه مبدل می‌شود.

 وی به ایجاد یک بانک قرض الحسنه در مجموعه بانک سپه به نام «امید بانک» اشاره کرد و افزود: در حال ‌حاضر طرح نگین امید یک محصول سپرده، تسهیلاتی است که در آن متقاضیان می‌توانند با افتتاح سپرده قرض‌الحسنه، ویژه طرح از طریق سامانه امید بانک (غیرحضوری) و افزایش موجودی سپرده مذکور براساس مدت زمان ماندگاری و میانگین حداقل موجودی سپرده(حداقل ۱ ماه و حداکثر ۱۸ ماه)، حداکثر تا ۳۰۰ درصد میانگین سپرده‌گذاری تا سقف مبلغ 300 میلیون تومان، مشمول دریافت تسهیلات با نرخ کارمزد دو درصد شوند.

مدیرشعب بانک سپه استان یزد گفت: کلیه افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند با افتتاح حساب نگین امید سپه از تسهیلات قرض‌الحسنه آن بهره‌مند گردند و امتیاز کسب شده را نیز می‌توانند به افراد غیر، منتقل نمایند، ضمن این‌که تعداد اقساط نیز در این طرح حداقل ۱۲ و حداکثر 60 ماه می‌باشد.

 وی ابراز امیدواری نمود تا از طریق این طرح و ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه بتوانیم موجب رونق اقتصادی و گره‌گشایی اقشار مختلف مردم به ‌ویژه قشر آسیب‌پذیر باشیم.

 اسماعیل بیگی خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک سپه در سراسر استان و یا از طریق سایت www.omidbank.ir اطلاعات بیشتری را کسب نمایند و همچنین مرکز ارتباط با مشتریان بانک سپه به شماره ۱۵۵۷، واحد امید بانک آماده پاسخ‌گویی به مشتریان است.

پایان پیام/د

منبع: فارس
شناسه خبر: 1659976

مهمترین اخبار یزد: