یزد پورتال
21 بهمن 1402 - 10:14

25 بهمن آخرین مهلت نهایی شدن تعداد نامزدهای انتخابات است

رئیس ستاد انتخابات استان یزد با بیان این‌که تا امروز تعداد نامزدهای انتخابات در این استان تغییر نداشته استف گفت‌: طبق قانون 25 بهمن ماه آخرین مهلت برای جابجایی حوزه های انتخابیه و نهایی شدن تعداد نامزدهای این دوره انتخابات در کشور است.

علی‌اکبر عزیزی، رئیس ستاد انتخابات استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص تعداد نهایی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان، اظهار کرد:‌ تاکنون تغییری در تعداد نامزدهای این دوره انتخابات نداشتیم ولی طبق قانون داوطلبین تا ۲۵ بهمن ماه می‌توانند نسبت به تغییر حوزه انتخابیه خود اقدام کنند.

وی تعداد نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد را تا امروز ۲۴۴ نفر عنوان کرد و افزود: تأیید صلاحیت شدگان قرار است برای چهار حوزه انتخابیه «یزد، اشکذر و ندوشن»، «بافق، بهاباد، مهریز، خاتم و ابرکوه»، «اردکان» و «تفت و میبد» وارد مارتون انتخابات در استان یزد خواهند شد.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد در پایان شروع زمان قانونی تبلیغات برای مجلس شورای اسلامی را از سوم تا ۹ اسفند ماه عنوان کرد و گفت:‌ زمان قانونی تبلیغات برای مجلس خبرگان نیز از ۲۵ بهمن تا ۹ اسفند ماه خواهد بود.

پایان پیام/الف

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1666685

مهمترین اخبار یزد: