یزد پورتال
16 بهمن 1402 - 14:56

تشریح سیاست‌های کلی نظام در دوازدهمین اجلاسیه بسیجیان استان یزد

جانشین فرمانده سپاه الغدیر در بسیج اقشار استان یزد گفت: امسال اجلاس با محوریت سیاست‌های کلی نظام و بررسی وضعیت اجرای آن در نهادهای دولتی و اجرایی استان یزد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، حمیدرضا محدث ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری دوازدهمین اجلاسیه مجمع بسیجیان استان یزد اظهار کرد: امسال اجلاس با محوریت سیاست‌های کلی نظام و بررسی وضعیت اجرای آن در نهادهای دولتی و اجرایی استان یزد برگزار می‌شود.

وی با بیان این‌که مجمع بسیجیان استان یزد ذیل ساختار مرکز هماهنگی و هم‌اندیشی راهبردی بسیج تعریف شده است افزود: مجمع بسیجیان در کشور با هدف شناخت ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود، ارائه راهبردهایی برای حل مسائل و نمایش مانور نخبگی بسیج هر ساله برگزار می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد در بسیج اقشار با بیان این‌که هم‌افزایی و انسجام، ترویج گفتمان تخصصی بسیج، جریان‌سازی، مطالبه‌گری و انعکاس عملکرد سالانه بسیجیان را، از اهداف مجمع بسیجیان استان یزد است گفت: علاقه‌مندان به حوزه رفع مسائل و مشکلات در جامعه می‌توانند نکات و راهکارهای خود را از طریق صفحه روبیکار به آدرس https://rubika.ir/tamaddonsazan با ما در میان بگذارند.

محدث تصریح کرد: مأموریت اصلی بسیج مطالبه‌گری مطالبات به حق مردم برای توسعه بیش از پیش جامعه اسلامی و تحقق تمدن نوین اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: منطق فعالیت‌های مجمع بسیجیان شامل فرمان اعتلای ۱۰ ساله راهبردی بسیج، سیاست‌های ابلاغی مرکز هماهنگی و هم‌اندیشی راهبردی سازمان بسیج و سپاه الغدیر است.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر با تأکید بر این‌که گفتمان بسیج باید بین اقشار مختلف جامعه نهادینه شود، اظهار کرد: کمک کردن به مسئولان برای رفع مشکلات جامعه مهمترین مأموریت بسیج برای تحقق دولت اسلامی است.

اجلاسیه مجمع بسیجیان استان یزد امشب، ۱۶ بهمن ماه با حضور مسئولان ارشد استان و مدعوین کشوری بعد از نماز مغرب و عشا آغاز می‌شود و مخاطبین این اجلاسیه اعضای هیئت های اندیشه‌ورز، گروه‌ها و کارگروه‌های تخصصی بسیج، پایگاه های مقاومت اسوه و مسئولان اجرایی استان، هستند.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1661585

مهمترین اخبار یزد: