یزد پورتال
31 شهریور 1401 - 08:05

استاندار یزد: مردم قدردان حافظان امنیت کشور هستند

استاندار یزد با اشاره به تهاجم رسانه‌ای دشمن علیه حافظان امنیت کشور گفت: مردم قدردان و حامی تامین کنندگان امنیت کشور در برابر تهاجم رسانه‌ای دشمن هستند.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مهران فاطمی صبح امروز در مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح استان یزد که به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس برگزار شد اظهار داشت: امروز چهل و دومین سالگرد آغاز دفاع مقدس ملت بزرگ ایران اسلامی در برابر تجاوز و دراز دستی صدام بعثی به خاک پاک این سرزمین است که آمده بود با همکاری استکبار جهانی و سرکوب ملت ایران باب گشوده شده مقاومت را ببندد اما ملت ایران همه اهداف جبهه استکبار را خنثی کرد.

خبرگزاری تسنیمیزدیزدوی تصریح کرد: صمیمانه این مناسبت را گرامی می‌داریم و خاضعانه به مقام شامخ همه شهدا و ایثارگران دست از جان شسته این دوران زرین و خانواده معظم شهدا ادای احترام می‌کنیم.

استاندار یزد با بیان اینکه مجاهدت‌های شهدای این سرزمین به هیچ عنوان فراموش شدنی نیست عنوان کرد: هفته دفاع مقدس موعد پاسداشت این همه عشق، فداکاری و نماد بارز عزت، عظمت و غیرت ملت بزرگ ایران در برابر خناثان، حیله‌ورزان و شیاطین مکاری است که همواره با دسیسه پشت دسیسه و نیرنگ پشت نیرنگ خیال خام تجاوز به این ملت و مملکت را در سر دارند.

فاطمی گفت: هشت سال دفاع جانانه و جان برکفان نظام اسلامی ایران دوران باشکوه و بی‌بدیلی بود که به همه جهانیان فهماند این مملکت در زیر سایه توجهات الهی و اهل بیت(ع) است.

پیکر 3 شهید دفاع مقدس به شیراز بازگشت

پیکر 3 شهید دفاع مقدس به شیراز بازگشتبرگزاری مراسم نکوداشت پیشکسوتان دفاع مقدس در لرستان+تصاویر

برگزاری مراسم نکوداشت پیشکسوتان دفاع مقدس در لرستان+تصاویر247برنامه توسط سپاه اردستان در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود

247برنامه توسط سپاه اردستان در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شودوی خاطرنشان کرد: امروز هم اقتدار نیروهای مسلح در مرزها و فرامرزها خواب را از چشم دشمنان خارجی و ایادی آنها در داخل که همیشه بدخواه این ملت بوده‌اند ربوده است.

استاندار یزد تصریح کرد: امروز شعار مردم و مسئولان در ایران خطاب به دشمنان هیهات من الذله است و این شعار به معنای آن است که ملت ایران بر حق خود در هسته ای ایستادگی کردند و مسئولان هم ذره ای از این حق کوتاه نمی آیند.

فاطمی تصریح  کرد: هیهات من الذله به معنای ضرورت انتقام خون حاج قاسم سلیمانی، حق داشتن پهپاد و موشک، حمایت مردم از خادمان امنیت خود در برابر هجمه‌های رسانه‌ای دشمن است.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: به دشمن ترسو یادآور می‌شویم که هرجایی که حتی یک تروریست آمریکایی و صهیونیسم حضور داشته باشد معرکه نبرده است و هرچه زودتر این غده سرطانی نابود می‌شود.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: به دشمن ترسو یادآور می‌شویم که هرجایی که حتی یک تروریست آمریکایی و صهیونیسم حضور داشته باشد معرکه نبرده است و هرچه زودتر این غده سرطانی نابود می‌شود.استاندار یزد خاطرنشان کرد: به دشمن ترسو یادآور می‌شویم که هرجایی که حتی یک تروریست آمریکایی و صهیونیسم حضور داشته باشد معرکه نبرده است و هرچه زودتر این غده سرطانی نابود می‌شود.فاطمی گفت: امام خمینی(ره) به خوبی به همه ما آموخت که در برابر استکبار باید ایستاد گفت: مادران این سرزمین فرزندان خود را برای شهادت در راه خدا تربیت کرده‌اند و دشمن هیچ اقدامی در این کشور نمی‌تواند انجام دهد.

فاطمی گفت: امام خمینی(ره) به خوبی به همه ما آموخت که در برابر استکبار باید ایستاد گفت: مادران این سرزمین فرزندان خود را برای شهادت در راه خدا تربیت کرده‌اند و دشمن هیچ اقدامی در این کشور نمی‌تواند انجام دهد.فاطمی گفت: امام خمینی(ره) به خوبی به همه ما آموخت که در برابر استکبار باید ایستاد گفت: مادران این سرزمین فرزندان خود را برای شهادت در راه خدا تربیت کرده‌اند و دشمن هیچ اقدامی در این کشور نمی‌تواند انجام دهد.انتهای پیام/ن

انتهای پیام/نانتهای پیام/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751185

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار یزد:

پر بیننده ترین: