یزد پورتال
23 اسفند 1401 - 12:30

برخورد جدی و مقتدرانه پلیس با مخلان امنیت چهارشنبه سوری در یزد

یزد- فرمانده انتظامی استان یزد گفت: در چهارشنبه آخر سال با افرادی که قصد برهم زدن نظم، امنیت و جان شهروندان را دارند به صورت قاطعانه برابر قانون برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی بهدانی فرد صبح امروز در جمع خبرنگاران با گرامیداشت ۲۲ اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا اظهار داشت: باید همگی به این روز توجه بسیاری داشته باشیم زیرا اقتدار، عزت و شرافت امروز ما حاصل خون شهدای جنگ تحمیلی و شهدای انتظامی است و امام راحل و رهبر انقلاب نیز بر زنده نگهداشتن یاد و خاطره این عزیزان و توجه ویژه به خانواده شهدا تاکید بسیار ویژه داشته و دارند.

وی با اشاره به راه اندازی اماکن رفاهی و پروژه های عمرانی استان یزد در آینده ای نزدیک گفت: در سالی که رو به پایان است انتظامی استان به تلاش شبانه روزی خود امنیت مطلوبی را برای شهروندان فراهم کرده است که این امر جز پاداش اللهی قابل جبران نیست.

فرمانده انتظامی استان یزد ادامه داد: پلیس یزد در بحث چهارشنبه آخر سال با افرادی که قصد برهم زدن نظم، امنیت و جان شهروندان را دارند به صورت قاطعانه برابر قانون برخورد خواهد کرد و وسایل نقلیه ای که باعث ایجاد مزاحت برای شهروندان شوند توسط پلیس توقیف و در پارکینگ خواهند ماند.

بهدانی فرد بیان کرد: استان یزد جزو یکی از استان‌های مهمان پذیر در ایام نوروز است که انتظامی استان تمام تلاش خود را خواهد کرد که امنیت مطلوب را برای شهروندان و مسافران رقم بزند.

وی همچنین از کارکنان دخیل در دستگیری عامل به آتش کشیدن مساجد یزد تقدیر و تشکر کرد و گفت: سرعت عمل پلیس در دستگیری عامل تعرض به مساجد یزد نشان دهنده هوشمندی و همکاری تمامی پلیس های تخصوصی استان است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1092319

مهمترین اخبار یزد: