یزد پورتال
19 تیر 1403 - 10:44

گلساپوش پیروز رقابت نفس‌گیر با چادرملو

تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد موفق شد در دیداری حساس و جذاب برابر چادرملو اردکان به پیروزی دست پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، در چارچوب حساس‌ترین دیدار هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران، دو تیم هم‌استانی مقاومت گلساپوش یزد و چادرملو اردکان از ساعت 20 در ورزشگاه سلمان یزد به مصاف یکدیگر رفتند.

این دیدار جذاب، نقس‌گیر و پرگل با نتیجه 5 بر 3 به سود مقاومت گلساپوش یزد به پایان رسید تا صدرنشین لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران بار دیگر دیدار خود را با پیروزی پشت سر بگذارد.

در وقت اول این دیدار محمدعلی مختاری چادرملو را با یک گل پیش انداخت اما در ابتدای وقت دوم، آیدین تشنه کام از روی ضربه آزاد بازی را به تساوی کشید و سپس از روی نقطه پنالتی دومین گل خود را به ثمر رساند تا گلساپوش برای نخستین بار از رقیب خود پیشی بگیرد؛ با این حال، عباس رضایی با ضربه‌ای دقیق از میانه زمین بازی را به تساوی کشاند.

در شروع آخرین وقت بازی، مصطفی دهقانی با گل کردن یک پنالتی دیگر گلساپوش را پیش انداخت، اما باز هم عباس رضایی با گلی زیبا بازی را به تساوی کشاند.

در ادامه، سیدعلی ناظم و حمیدرضا دهقانی دو گل دیگر برای گلساپوش به ثمر رساندند تا این دیدار تماشایی با نتیجه 5 بر 3 به سود مقاومت گلساپوش یزد به پایان برسد.

انتهای پیام/781

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1740643

مهمترین اخبار یزد: