یزد پورتال
13 بهمن 1401 - 00:24

مشعل‌داران دهمین المپیاد ورزش محلات مشخص شدند

یزد- شورای هماهنگی المپیاد نام نفرات برگزیده خود را برای حمل مشعل دهمین دوره از المپیاد ورزش محلات شهر میراث جهانی یزد و قرائت سوگندنامه داوران و ورزشکاران مشخص کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در نشست شورای هماهنگی المپیاد ورزش محلات که با حضور پورسلمانی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان، دهقان معاون توسعه ورزش بانوان و محمدرضا ربانی معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، مشعل داران و قرائت کنندگان سوگندنامه داوران و ورزشکاران دهمین المپیاد ورزش محلات شهر میراث جهانی مشخص شدند.

در این نشست مقرر شد؛ حمل مشعل توسط «یوسف قرشی» ورزشکار هئیت اسکواش آغاز و در ادامه راه مشعل به دستان «مهدیه خاکباز» از ورزشکاران و جانبازان معلول در تیم بسکتبال با ویلچر سپرده شده و در نهایت مشعل دهمین المپیاد ورزش محلات توسط «سحر کرجی» مربی تیم ملی کاراته از هیئت کاراته استان روشن شود.

در این نشست همچنین «محمد جعفرپور» داور بین المللی هیئت پهلوانی و زورخانه ای به عنوان قرائت کننده سوگند داوران و «مصطفی صابری» از ورزشکاران هیئت بدنسازی و پرورش اندام به عنوان قرائت کننده سوگند ورزشکاران نیز معرفی شدند.

لازم به ذکر است؛ مراسم افتتاحیه دهمین المپیاد ورزش محلات شهر میراث جهانی یزد در روز چهارشنبه 12 بهمن ماه به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سالن ورزشی وحدت با حضور هیئت های ورزشی و جمعی از مسئولین برگزار خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1014087

مهمترین اخبار یزد: