یزد پورتال
22 شهریور 1402 - 12:13

شعله ور شدن مجدد ضایعات حاصل از حریق شهرک صنعتی در یزد

مدیر کل مدیریت بحران استانداری گفت: علت آتش سوزی شهرک صنعتی یزد در حال بررسی است و دوباره ضایعات حاصل از حریق شعله ور شده که کار خاموش کردن این ضایعات نیز شروع شده است.

محمدعلی ملک‌زاده،‌ مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد:‌ بعد از مهار آتش شب گذشته در شهرک صنعتی یزد، صبح امروز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه ضایعات حاصل از حریق شب گذشته شعله‌ور شده که آتش نشانان مشغول خاموش کردن آن هستند.

وی با بیان این‌که عملیات خاموشی این ضایعات ممکن است چندین ساعت طول بکشد، افزود:‌ ۱۰۰ آتش‌نشان با کمک ۲۰ دستگاه ماشین آتش نشانی بعد از حدود ۴ ساعت تلاش بی وقفه موفق شدند، آتش شب گذشته شهرک صنعتی یزد را مهار کنند و صبح امروز هم تیم های مستقر در شهرک که مشغول لکه گیری بودند، بلافاصله مشغول مهار آتش ناشی از ضایعات شدند.

ملک‌زاده با اشاره به اینکه همزمان با کار آتش نشانان، دیگر دستگاه‌های امدادی نیز در محل مستقر شدند، گفت: نیروی انتظامی نیز به منظور سرعت در امداد رسانی ورود همه خودرو‌ها به جز خودرو‌های امدادی را به شهرک صنعتی ممنوع اعلام کرد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری با بیان این‌که خوشبختانه آتش سوزی دیشب هیچ تلفات جانی نداشته است، تصریح کرد:‌ طبق بررسی‌های انجام شده خسارات مالی زیادی به سردخانه محل حریق وارد شده است.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1498344