یزد پورتال
18 تیر 1403 - 23:11

ضرورت تسریع در ایجاد شهرک مشاغل اشکذر

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، بر پیگیری ایجاد شهرک مشاغل، مجموعه ورزشی کارگران و سرعت بخشی به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در اشکذر با محوریت فرمانداری تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدصالح جوکار عصر امروز در دیدار با امام جمعه اشکذر ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند امام جمعه پیشین اشکذر و آرزوی موفقیت برای حجت الاسلام صانعی در مسئولیت پیش رو اظهار داشت: با ایجاد همبستگی و پیوند ظرفیت‌های شهرستان به یکدیگر میتوان توانمندی و فرصت‌های موجود را به اقداماتی موثر برای خدمت به مردم اشکذر تبدیل کرد.

جوکار پس از بیان دغدغه‌های شهرستان از سوی امام جمعه اشکذر افزود: برای ایجاد شهرک مشاغل با هدف ساماندهی مشاغل مزاحم شهری موضوع زمین این شهرک از طریق منابع طبیعی پیگیری شود.

نماینده مردم یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی گفت: برای سرعت بخشی به موضوع ایجاد شهرک مشاغل اقدامات موثر و مطالعات انجام شده در سایر شهرها به ویژه شهر یزد در این زمینه بررسی و با بومی‌سازی موثر برای سرعت بخشی به کار الگوبرداری شود.

وی بر پیگیری زمین ورزشی کارگران شهرستان اشکذر تاکید کرد و افزود: این موضوع از نهادهای مرتبط پیگیری تا با اخذ مصوبه کمیسیون ماده 23، زیرساختی مناسب در این حوزه فرآهم آید.

جوکار تاکید کرد: زمین‌های اهدایی مردم به دستگاه‌های دولتی و عمومی، درصورت عدم نیاز دستگاه مربوطه باید در راستای منافع عمومی مردم شهرستان استفاده شود و فروش این زمین‌ها انگیزه فعالیت خیری و اعتماد عمومی را کاهش می‌دهد.

در این نشست مقرر شد به زودی جلسه‌ای با موضوع بررسی ابعاد مختلف پروژه 40 واحدی نهضت ملی مسکن اشکذر با حضور مسئولین مرتبط برگزار و دغدغه‌های مردمی در این زمینه رسیدگی شود.

انتهای پیام/781

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1740500

مهمترین اخبار یزد: