یزد پورتال
06 خرداد 1402 - 12:46

تصادف در اردکان ۳ فوتی بر جا گذاشت

یزد- رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان از وقوع تصادف بین یک خودرو سواری و تانکر سوخت خبر داد و گفت: این تصادف سه فوتی بر جا گذاشت.

جواد کمال آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این حادثه صبح شنبه در ۱۵ کیلومتری محور خرانق به ساغند به وقوع پیوست که بلافاصله عوامل امدادی هلال‌احمر شهرستان مستقر در پایگاه امداد و نجات خرانق شهید احمدی روشن به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان اردکان گفت: تیم امدادی هلال‌احمر پس از رسیدن به محل حادثه و تثبیت جاده با کمک عوامل انتظامی، دو سرنشین خودرو سواری که به علت آتش گرفتن خودرو فوت کرده بودند را توسط نجاتگران هلال‌احمر به‌وسیله ست نجات رهاسازی و تحویل نیروهای انتظامی دادند.

کمال‌آبادی عنوان کرد: راننده تانکر سوخت نیز توسط آمبولانس اورژانس به مرکز درمانی انتقال داده‌ شده بود که به علت خونریزی شدید در مسیر انتقال به مرکز درمانی فوت کرده است.

وی با تأکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی، از عموم مردم خواست که به‌محض مواجه با چنین حوادثی نجاتگران هلال‌احمر را از طریق تماس با شماره ۱۱۲ مطلع کنند.

گفتنی است؛ عوامل امدادی دستگاه‌های خدمات رسان اورژانس، آتش‌نشانی، نیروی انتظامی، پلیس‌راه و شهرداری و ... نیز در صحنه حادثه حضور داشتند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1241582