یزد پورتال
03 آذر 1402 - 14:43

اضافه شدن «انتخابات» به محورهای سومین جشنواره ابوذر در یزد

دبیر سومین دوره جشنواره رسانه ابوذر در استان یزد گفت:‌ با توجه به این که امسال سال برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است، «انتخابات» به عنوان سومین محور به محورهای استانی این دوره جشنواره رسانه ای ابوذر در استان یزد اضافه شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، امیررضازاده، ظهر امروز در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد:‌ با توجه به تصمیم شورای سیاستگذاری این دوره جشنواره و همچنین با توجه به این که امسال سال برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است، محور«انتخابات» به محورهای استانی سومین جشنواره ابوذر در استان یزد اضافه می شود.

وی افزود:‌اصحاب رسانه می توانند علاوه بر موضوعات قبلی موضوع انتخابات و اهمیت مشارکت مردمی را نیز برای تولید محتواهای فاخر در دستور کار خود قرار دهند.

دبیر سومین دوره جشنواره رسانه ابوذر در استان یزد گفت:‌ «شعار سال»، «جهاد تبیین»، «پیوند رسانه و صنعت»، «مقابله با آسیب‌های اجتماعی»، «دستاوردهای انقلاب اسلامی»، «بسیج و حوزه اقدام»، «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی»، «مکتب شهید سلیمانی»، «امید و نشاط آفرینی»، «خانواده، جامعه و فرزندآوری» و «سبک زندگی ایرانی- اسلامی» محورهای ملی این دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان یزد است.

رضازاده «آب»،«انتخابات» و «فرزندآوری و جمعیت» را محورهای استانی این دوره جشنواره ابوذر در استان یزد دانست و گفت: آثار در نظر گرفته شده باید در قالب گزارش تحقیقی و تحلیلی، گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موش گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدیویی، مستند و پادکست ارائه کنند.

دبیر سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان یزد آخرین مهلت ارسال آثار به این رویداد استانی را تا ۳۰ آذرماه امسال دانست و گفت: بنا داریم اختتامیه این دوره جشنواره ابوذر را ۲۰ دیماه با حضور شخصیت های استانی و کشوری برگزار کنیم و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار خود به سایت yazd.basijrasaneh.ir مراجعه کنند.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1583106

مهمترین اخبار یزد: