یزد پورتال
10 خرداد 1403 - 23:56

بلبلی: با تمام توان در تلاش برای رسیدن به لیگ برتریم

بازیکن تیم فوتبال چادرملو اردکان با اشاره به اینکه تیم فجر سپاسی تیمی قدرتمند و خوب بود گفت: با تمام توان در تلاش برای رسیدن به لیگ برتریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد بلبلی پس از پیروزی ارزشمند چادرملو اردکان برابر فجر سپاسی شیراز اظهار داشت: خدا را شکر که به یک قسمت از نتیجه زحمت‌هایی که کشیدیم رسیدیم.

وی با بیان اینکه هنوز کار تمام نشده و باید با تمام توان ادامه مسیر را دنبال کنیم خاطرنشان کرد: قطعا حریفان ما در دو بازی آینده با تمام توان برای گرفتن بیشترین نتیجه به میدان می‌آیند و نتیجه و امتیاز بازی برای آنها هم حساسیت و اهمیت بسیار بالایی دارد.

بازیکن تیم فوتبال چادرملو اردکان خاطرنشان کرد: واقعا از هواداران و مردم یزد تشکر می‌کنیم و دست آنها را می‌بوسیم که در طول این لیگ حمایت بسیار خوبی از تیم داشتند.

بلبلی با بیان اینکه امروز بیشترین حمایت و کمک را هواداران تیم به ما کردند گفت: خدا را هزار مرتبه شکر می‌کنم و به تمام یزدی‌ها تبریک می‌گویم که این پیروزی را به دست آوردیم.

وی با اشاره به اینکه تیم فجر سپاسی بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد گفت: به این تیم هم خسته نباشید و خدا قوت می‌گوییم و برای آنها در این مسابقات آرزوی موفقیت می‌کنیم.

بازیکن تیم فوتبال چادرملو اردکان عنوان کرد: همه تلاشمان را به کار بستیم که تیم را به لیگ برتر برسانیم و امیدواریم که حاصل نتایج و زحماتی که کشیدیم را ببینیم و بهترین اتفاق برای این تیم و مردم یزد بیفتد.

انتهای پیام/781

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1722194

مهمترین اخبار یزد: