یزد پورتال
04 شهریور 1401 - 14:18

امام‌جمعه موقت یزد: دولت سیزدهم، منشاء خدمات خوبی به مردم بوده است

یزد- ایرنا- امام‌جمعه موقت یزد گفت: دولت سیزدهم در یکسال اخیر در تمامی بخش‌ها منشا خدمات شایانی به مردم و جامعه اسلامی بوده و باید بهتر آنها را به گوش مردم برساند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سید ناصر محمدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر یزد با تبریک هفته دولت افزود: دولت در موضوع مهم اطلاع رسانی باید خیلی قوی‌تر برخورد و اقدام لازم داشته باشد چون الان گزارش‌دهی به مردم مناسب نیست.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سید ناصر محمدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر یزد با تبریک هفته دولت افزود: دولت در موضوع مهم اطلاع رسانی باید خیلی قوی‌تر برخورد و اقدام لازم داشته باشد چون الان گزارش‌دهی به مردم مناسب نیست.وی ادامه داد: مسئولان باید در کنار دولت اقداماتی که بر اساس اهداف نظام و انقلاب و برنامه‌های رییس‌جمهوری صورت می‌گیرد را مناسب به اطلاع مردم و جوانان برسانند که موجب اعتماد و امید می‌شود.

وی ادامه داد: مسئولان باید در کنار دولت اقداماتی که بر اساس اهداف نظام و انقلاب و برنامه‌های رییس‌جمهوری صورت می‌گیرد را مناسب به اطلاع مردم و جوانان برسانند که موجب اعتماد و امید می‌شود.امام‌جمعه موقت یزد اظهار کرد: دولت باید به شعارهای خود و برنامه‌هایی که از ابتدا قول آن را به مردم داده به جد پیگیری و اقدام عملی در تمامی زمینه‌ها داشته باشد.

امام‌جمعه موقت یزد اظهار کرد: دولت باید به شعارهای خود و برنامه‌هایی که از ابتدا قول آن را به مردم داده به جد پیگیری و اقدام عملی در تمامی زمینه‌ها داشته باشد.محمدی بیان کرد: مبارزه با فساد ، ویژه خواری و عدالت محوری جزو برنامه‌های مهم و محوری دولت است که در این خصوص تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته و باید همچنان تقویت و تداوم یابد.

محمدی بیان کرد: مبارزه با فساد ، ویژه خواری و عدالت محوری جزو برنامه‌های مهم و محوری دولت است که در این خصوص تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته و باید همچنان تقویت و تداوم یابد.وی گفت: باید در عمل توسط دولت ساختارهای فساد در کشور از بین برود و حضور در میدان و بین مردم موضوع مهمی و مطالبه اساسی است که باید بیشتر به آن عنایت داشته باشند.

وی گفت: باید در عمل توسط دولت ساختارهای فساد در کشور از بین برود و حضور در میدان و بین مردم موضوع مهمی و مطالبه اساسی است که باید بیشتر به آن عنایت داشته باشند.امام‌جمعه موقت یزد اظهار کرد: رییس جمهوری فعلی ما بعد از انقلاب اسلامی اولین فردی است که در این جایگاه و منصب در ارتباط با حضور در میدان و مناطق مختلف و مردم رکورددار است و باید این روحیه و رویه ادامه یابد.

امام‌جمعه موقت یزد اظهار کرد: رییس جمهوری فعلی ما بعد از انقلاب اسلامی اولین فردی است که در این جایگاه و منصب در ارتباط با حضور در میدان و مناطق مختلف و مردم رکورددار است و باید این روحیه و رویه ادامه یابد.محمدی تصریح کرد: باید مردم در عمل نتیجه سفرها و حضور در میدان را در زندگی خود لمس کنند و این موضوع مهم و مطالبه اساسی است که تاکنون اقدام شده و باید روز به روز تقویت و گسترش یابد.

محمدی تصریح کرد: باید مردم در عمل نتیجه سفرها و حضور در میدان را در زندگی خود لمس کنند و این موضوع مهم و مطالبه اساسی است که تاکنون اقدام شده و باید روز به روز تقویت و گسترش یابد.وی گفت: مردم باید شاهد تحول در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی توسط این دولت مردمی و انقلابی در جای جای کشور باشند و با همکاری مردم و تلاش مسئولان محقق می‌شود.

وی گفت: مردم باید شاهد تحول در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی توسط این دولت مردمی و انقلابی در جای جای کشور باشند و با همکاری مردم و تلاش مسئولان محقق می‌شود.امام‌جمعه موقت یزد به اهمیت هوشیاری مردم و مسئولان مقابل دشمنان و عمل جهادی و انقلابی برای حل مسائل تاکید و از تلاش دولتمردان قدردانی کرد.

امام‌جمعه موقت یزد به اهمیت هوشیاری مردم و مسئولان مقابل دشمنان و عمل جهادی و انقلابی برای حل مسائل تاکید و از تلاش دولتمردان قدردانی کرد.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 660472

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار یزد:

پر بیننده ترین: