یزد پورتال
29 دی 1401 - 15:41

استاندار یزد: جایگاه هیئت‌های اندیشه‌ورز بسیج در نظام مدیریتی تقویت می‌شود

استاندار یزد با اشاره به نقش هیأت های اندیشه ورز در توسعه همه جانبه استان و کشور، گفت:‌ دغدغه‌های استان باید در گروه های اندیشه ورز بررسی و راهکارهای توسعه ای تدوین شود.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، مهران فاطمی پیش از ظهر امروز در یازدهمین اجلاسیه مجمع بسیجیان استان که با حضور معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفان برگزار شد، اظهار کرد:‌ با توجه به فعالیت گسترده هیئت‌های اندیشه‌ورز بسیج استان یزد و ارائه طرح‌هایی برای کاهش مشکلات استان یزد توصیه اکید می‌کنم، مدیران استان فرصت را مغتنم شمرده و از این پتانسیل عظیم برای حل مشکلات استان به نحو احسن استفاده کنند.

وی مردمی بودن را مهمترین شعار دولت سیزدهم دانست و افزود: مردمی بودن به معنای رفتار مردمی داشتن، در خدمت مردم بودن، در کنار مردم بودن است اما بخش اعظم آن به این معناست که اقشار مختلف مردم به‌ویژه نخبگان و برگزیدگان در نظام تصمیم‌گیری و تصمیم سازی مشارکت داده شوند.

استاندار یزد با تأکید بر این‌که بررسی و حل مشکلات و مسائل استان و کشور با حضور نخبگان و برگزیدگان آحاد ملت مؤثرتر خواهد بود، گفت: در طول انقلاب اسلامی ثابت‌شده است که همیشه در جایی موفق بوده‌ایم که مردم هم مشارکت داشته‌اند؛ چه در اوایل انقلاب اسلامی، چه در دوران دفاع مقدس و چه برهه کنونی؛ هر جا که مردم در عرصه تصمیم‌گیری‌ها  حضور نداشتند، همان‌جا نقطه عدم موفقیت ما بود.

فاطمی با بیان این‌که تلاش می‌کنیم که جایگاه کارگروه‌ها و هیئت‌های اندیشه‌ورز بسیج در نظام مدیریتی استان تقویت می‌شود، تصریح کرد: تمام مدیران باید از ظرفیت بسیج و هیأت های اندیشه ورز استفاده کنند.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 986072

مهمترین اخبار یزد: