یزد پورتال
11 اسفند 1401 - 01:16

استاندار یزد:‌ فرمانداران بازارهای استان را میدانی رصد و با متخلفان برخورد کنند

استاندار یزد با بیان این که هیچ افزایش قیمت خودسرانه ای پذیرفتنی نیست و با عاملان آن برخورد جدی می‌شود، گفت:‌ فرمانداران باید بازار استان را میدانی رصد و با متخلفان برخورد کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، مهران فاطمی در نشست کارگروه تنظیم بازار استان با بیان این‌که خروجی جلسات باید کارآمد و تاثیرگذار باشد، اظهار کرد: تاثیرات مثبت این تصمیمات باید در متن زندگی مردم و جامعه قابل مشاهده باشد.

 وی با بیان این‌که مصوبات جلسه کارگروه تنظیم بازار لازم و الاجراست،‌ افزود: دستگاه‌ها باید به طور جدی آنها را پیگیری و محقق کنند.

استاندار یزد با اشاره به اهمیت ورود فرمانداران در شهرستان‌ها به امر تنظیم بازار گفت: فرمانداران به صورت میدانی وضعیت بازار را رصد، از کسبه منصف تجلیل و با متخلفان برخورد کنند.

فاطمی تصریح کرد: با توجه به نبود نمایندگی صنایع لاستیک یزد در شهرستان‌ها، فرمانداران متقاضیان واجد شرایط اخذ نمایندگی صنایع لاستیک در شهرستان را تا فردا به سازمان صمت معرفی کنند.

وی ادامه داد: با رویکرد و اقدام مذکور، کلیه شهرستان‌های استان دارای نمایندگی صنایع لاستیک شده و بخشی از دغدغه‌های این حوزه مرتفع می شود.

استاندار یزد در پایان سخنان خود با بیان این‌که مسیرهای راهگشا برای کاهش قیمت گوشت در بازار و تامین نیازهای گوشت باید پیگیری و با جدیت بر بازار نظارت شود، خاطرنشان کرد: هیچ‌گونه افزایش نرخ خودسرانه و غیرمتعارف شن و ماسه در بازار پذیرفتنی نیست لذا دستگاه‌های نظارتی باید با متخلفان و اخلاگران در بازار شن و ماسه بدون مماشات برخورد کنند.

پایان پیام/س

منبع: فارس
شناسه خبر: 1067428