یزد پورتال
17 بهمن 1402 - 01:35

طوفان الاقصی ثابت کرد استکبار در مقابل محور مقاومت بسیار حقیر است

رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران با بیان این‌که دشمنان قصد تغییر حوزه جنگ از سرزمین به باور، قلب و ذهن جوانان را دارد، گفت:‌ استکبار در مقابل محور مقاومت بسیار حقیر است و طوفان الاقصی این موضوع را ثابت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، سردار مجید خادمی در دوازدهمین اجلاسیه مجمع بسیجیان استان یزد که با حضور هیأت های اندیشه ورز بسیج اقشار مختلف و نخبگان استان برگزار شد، اظهار کرد: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی تاکنون در هیچ عرصه‌ای موفق نشدند به اهداف خود برسند.

وی با بیان این‌که دشمنان بعد از شکست‌های پی در پی به جنگ شناختی روی آوردند،‌ افزود: ملت ایران فریب بزرگ نمایی آنها را نمی‌خورد و استکبار در مقابل محور مقاومت بسیار حقیر است و طوفان‌الاقصی این موضوع را ثابت کرد.

رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران با تاکید بر این‌که در طول ۴۵ سال اخیر حتی یک سانتی متر از خاک کشور را از دست نداده‌ایم، گفت: دشمنان با جدیت به دنبال ایجاد بی‌اعتمادی در بین جوانان هستند و قصد دارند نسل جوان ما را از تحقیق و پژوهش دور کنند.

سردار خادمی در ادامه با اشاره به اهمیت دستاوردهای نظامی ایران اسلامی، تصریح کرد: دشمنان در دوران انقلاب اسلامی از جهات مختلف کشور ما را تحت‌ فشار قرار دادند و امروز به نقطه‌ای رسیدیم که مقام معظم رهبری می‌گویند آمریکایی‌ها حق ندارند در منطقه حضور داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد:‌ چالش تحریم در حوزه‌های مختلف یکی از عواملی بود که مشکلاتی را برای کشور ایجاد کرد ولی امروز در مقابله با این چالش با روحیه نخبگی و بسیجی توانسته‌ایم کاری کنیم که موشک‌های نقطه زن تولید و تحریم‌ها در حوزه‌های مختلف بی‌معنا شده است.

رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، براندازی را از دیگر دغدغه‌های ایجاد شده برای انقلاب اسلامی از سوی استکبار جهانی دانست و بیان کرد: آمریکایی‌ها تصور می‌کردند که با چند نفر خود فروخته، جمهوری اسلامی در ابتدای شکل‌گیری نابود خواهند کرد، ولی امروز اعلام می‌کنند که برای مقابله با نظام اسلامی باید به یک ائتلاف بین‌المللی برسند.

سردار خادمی به جنگ شناختی دشمنان علیه جمهوری اسلامی اشاره و اظهار کرد: استکبار، امروز علیه نظام جمهوری اسلامی ایران جنگ شناختی راه‌انداخته و در واقع قصد تغییر حوزه جنگ از سرزمین به باور، قلب و ذهن جوانان را دارد و سعی می‌کند با سیاه نمایی نسبت به آینده جوانان را ناامید کند.

وی در پایان با اشاره به این‌که مقام معظم رهبری برای مقابله با جنگ شناختی دشمن، جهاد تبیین را ابلاغ کردند، تأکید کرد: جهاد تبیین در حقیقت استخراج حقیقت از دل واقعیت است زیرا دشمن با استفاده از رسانه‌ها و ابزارهای خود روایتی را که دوست دارد مطرح کند و باید بتوانیم حقیقت را از دل این روایت‌ها استخراج کنیم.

پایان پیام/الف
 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1662215

مهمترین اخبار یزد: