یزد پورتال
02 خرداد 1402 - 09:51

سردار سوری:‌ تبیین دفاع مقدس تنها راه شکست دشمن در جنگ ترکیبی است

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج کشور با بیان این که متأسفانه تاکنون آن طور که باید فرهنگ و اهداف دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین نشده است، گفت:‌ تببین و نهادینه کردن فرهنگ دفاع مقدس موثرترین راهکار برای شکست دشمن در جنگ ترکیبی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، سردار مجید سوری، در جریان سفر خود به این استان، شامگاه دیروز در اختتامیه جشنواره ره‌آورد سرزمین نور که با حضور دانشجویان و دانش آموزان بسیجی و با هدف بزرگداشت شهدای هشت سال دفاع مقدس در یزد برگزار شد، اظهار کرد‌: دفاع مقدس گنجی گرانبهاست که باید برای توسعه و پیشرفت بیش از پیش کشور بهترین و بیشترین بهره را از آن ببریم.

وی استفاده از ظرفیت و زبان هنر برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس را حائز اهمیت دانست و افزود:‌ هشت سال دفاع مقدس ابعاد مختلفی دارد که باید تمام آنها بیش از پیش به جوانان ایران اسلامی معرفی و برایشان تبیین شود.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج کشور در ادامه با اشاره به توطئه‌های شوم استکبار جهانی علیه ارزش‌ها و اهداف انقلاب اسلامی،‌گفت: دشمنان سعی دارند با ایجاد شبهات مختلف جوانان ما را از مسیر حق دور کنند و ما باید با معرفی و تبیین ارزشهای دفاع مقدس و دستاوردهای انقلاب فتنه دشمنان را خنثی کنیم.

سردار سوری با اشاره به اهمیت فرا رسیدن سوم خرداد، سالروز عملیات بیت المقدس، تصریح کرد:‌ آزادسازی خرمشهر فتحی بزرگ است که به جهانیان ثابت کرد جوانان ایرانی اعم از دختر و پسر تا پای جان نگهبان انقلاب و کشورشان هستند.

وی در ادامه به جنگ ترکیبی دشمن علیه انقلاب اسلامی در عصر کنونی اشاره کرد و گفت:‌ بصیرت افزایی و تبعیت بی چون و چرا از ولایت فقیه موثرترین راهکار برای مقابله با جنگ ترکیبی و شناختی دشمنان است.

مسئول راهیان نور کشور با بیان این که متأسفانه تاکنون آن طور که باید اهداف و ارزش های دفاع مقدس بین اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان بازگو و تبیین نشده است، اظهار کرد:‌ باید با همکاری نخبگان و فرهنگیان، فرهنگ مقاومت و شهادت در جامعه روز به روز گسترش یابد.

 

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1232768

مهمترین اخبار یزد: