یزد پورتال
26 اسفند 1401 - 00:56

وظیفه مسئولان در برابر شهدا و خانواده‌های آنان سنگین و عظیم است

یزد- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: وظیفه ما در برابر شهدا و خانواده‌های آنان سنگین و عظیم است چرا که به فرموده معمار کبیر انقلاب، خانواده شهدا چشم و چراغ کشورند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر عزیزی در اجلاسیه روز شهید همزمان با روز بزرگداشت شهدا، با گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به فرمان امام راحل اظهار داشت: در مقام شهدا همین افتخار بس که خداوند میفرماید: «من جانشین شهید هستم در خانه او» و همین یک جمله مقام رفیع و جایگاه والای شهید را می رساند.

وی بیان کرد: وظیفه ما در برابر شهدا و خانواده های آنان سنگین و عظیم است چرا که به فرموده معمار کبیر انقلاب، خانواده شهدا چشم و چراغ کشورند و ما هر آنچه انجام دهیم در برابر عظمت و ایثار آنان ناچیز است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بیان کرد: خداوند شهادت را نصیب ملت بزرگ ایران کرد و چنان به آن ارزش بخشید که سید و آقای شهدا را حضرت اباعبدالله الحسین (ع) قرار داد و شهدا نیز در حقیقت در مسیر آن امام همام به این مقام و درجه رسیدند.

گفتنی است؛ در این مراسم از نماهنگ «سرزمین آرزوها» با موضوع شهدا به سفارش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و به تهیه کنندگی سبحان زارع، آهنگسازی محسن آرمان رونمایی شد و سرود توسط گروه سرود خورشید تابان اجرا شد.

تجلیل از مروجان فرهنگ ایثار و شهادت و برگزیدگان مرحله استانی مسابقات قرآنی شاهد و ایثارگر از دیگر بخش‌های برگزاری این اجلاسیه بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1096824

مهمترین اخبار یزد: