یزد پورتال
07 خرداد 1402 - 12:08

ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی در ۱۳ نقطه استان یزد

مسئول قرارگاه جهادی شهید ابراهیم هادی یزد با اشاره به اهمیت فعالیت این گروه جهادی در 13 نقطه استان گفت: این قرارگاه طی سه ماه گذشته به حدود ۶۰۰ نفر از روستاییان این استان خدمات رایگان دندانپزشکی ارائه کردند.

سعید کریمی،‌ مسئول قرارگاه جهادی شهید ابراهیم هادی یزد در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از این استان با اشاره به انجام خدمات رایگان قرارگاه جهادی در ۱۳ نقطه از استان، اظهار کرد: در این خدمت ۱۷ متخصص دندانپزشکی مشارکت دارند و برای ارائه خدمات رایگان عازم روستاهای جامعه هدف شدند.

وی با بیان این‌که روستای بساب و کوشک شهرستان بافق از جمله مناطق جامعه هدف گروه جهادی شهید ابراهیم هادی استان یزد است، افزود:‌ این طرح تا یکسال آینده ادامه دارد و ویزیت رایگان را برای روستاییان و محرومان انجام می‌دهد.

کریمی ارائه تمام خدمات دندانپزشکی از جمله پر کردن، عصب کشی و جرم گیری را از جمله خدمات گروه جهادی در روستاهای جامعه هدف استان دانست و گفت:‌ محرومیت زدایی و خدمت بی منت اولویت و باور جهادگران بسیجی در حوزه‌های مختلف است.

مسئول قرارگاه جهادی شهید ابراهیم هادی یزد در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: این قرارگاه طی سه ماه گذشته به بالغ بر ۶۰۰ نفر خدمات دندانپزشکی رایگان ارائه کرده است.

پایان پیام/ب

منبع: فارس
شناسه خبر: 1244140