یزد پورتال
02 خرداد 1402 - 17:09

حضور شرکت سنگ آهن مرکزی در اردوی جهادی نرماشیر

یزد- گروه جهادی شهدای سنگ آهن با حضور در اردوی جهادی شهرستان بافق در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و اقتصادی به ارائه خدمات پرداخت.

به گزارش بازرگانی مهر، شورای جهادی شهرستان بافق با حمایت بسیج سازندگی سپاه و با حضور گروه‌های مختلف جهادی اقدام به برگزاری اردوی جهادی در شهرستان نرماشیر استان کرمان کرد.


گروه جهادی شهدای سنگ آهن، گروه شهید لنگری زاده، گروه شهید سلیمانی، گروه شهدای گزستان، گروه شهدای هسته‌ای، گروه شهید الله دادی، شهدای مدافع حرم، گروه جهادی بمانعلی خالقدادی و قدس، گروههای حاضر در این اردو بودند که با برنامه‌های تعریف شده، در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و اقتصادی به ارائه خدمات پرداختند.

اجرای گچ کاری در واحدهای ساختمان، ساخت سرویس‌های بهداشتی، کاشی کاری، فاضلاب کشی، دیوار چینی، اجرای دیوار چینی سفال در یک واحد به صورت کامل و … از جمله اقداماتی است که در حوزه عمرانی انجام شد.

حضور شرکت سنگ آهن مرکزی در اردوی جهادی نرماشیر

در این اردوی جهادی، ۷۰ بسته معیشتی، نزدیک به هزار بسته لباس و نان بین محرومان منطقه مرزی سیستان توزیع شد. همچنین برپایی مراسم جشن تولد برای نوجوان تحت پوشش بهزیستی توسط همسر شهید عابدی و حمایت از او، حضور در یادمان شهدا، توزیع جزوه گام دوم انقلاب و … از جمله برنامه‌های اجرا شده در این اردو بود.

مشاوره خانواده، کارآفرینی در محیط خانواده، برپایی کلاس‌های آموزشی و تقویتی ویژه دانش آموزان، حمایت از زوج در شرف ازدواج و … نیز در واحد خواهران جهادی انجام شد.

شرکت سنگ آهن مرکزی نیز در این اردو با خرید مصالح ساختمانی و هماهنگی برای حضور اتوبوس و نیسان بار، گروه‌های جهادی را یاری کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1233689

مهمترین اخبار یزد: