یزد پورتال
29 اسفند 1401 - 22:22

استاندار از خزانه یزد بازدید کرد

یزد- استاندار یزد در آخرین روز سال ۱۴۰۱ ضمن بازدید از خزانه استان، از تلاش‌های انجام شده در این بخش قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهران فاطمی در این بازدید در جریان روند فعالیت‌های اجرایی خزانه استان و اقدامات انجام شده در زمینه جذب درآمد، دریافتی‌ها و پرداختی ها قرار گرفت و فعالیت های صورت گرفته در حوزه های مختلف اقتصادی و مالی را خوب ارزیابی کرد.

استاندار یزد همچنین در نشستی در جمع مسئولان و مدیران این اداره کل با بیان اینکه فعالیت های خوبی در بخش های مختلف اقتصادی و مالی در استان در حال انجام است، ابراز امیدواری کرد: در تعامل بیشتر با سازمان‌ها بتوان اقدامات جدی‌تری را در این بخش دنبال کرد.

استاندار یزد در زمینه حل برخی مسائل و مشکلات فراروی حوزه های مالی و اقتصادی قول مساعدت داد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد نیز فعالیت بخش های مختلف مالی، خزانه همچنین، اقتصادی و سرمایه گذاری و به خصوص خزانه استان را تشریح کرد.

محمد دهقان منشادی گفت: این مجموعه در روزهای پایانی سال با حجم گسترده کار در پرداخت و دریافت مواجه است و باید فعالیت های مالی در این روزها، با دقت ساماندهی، مدیریت و به‌روز شود.

وی گفت: خزانه استان با توجه به پرداخت هزینه های جاری و عمرانی دستگاه‌های اجرایی و حقوق کارمندان، روزهای پرکاری را سپری می کند.

دبیر ستاد درآمد استان با قدردانی از حضور و حمایت های استاندار یزد، گزارشی از روند فعالیت های انجام شده در حوزه های نظارت مالی، ذیحسابی، درآمدها و پرداختی ها و همچنین روند فعالیت در زمینه شناسایی و فروش اموال مازاد در سال ۱۴۰۱ را ارائه کرد.

اجرای سیاست ها و خط مشی ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی، تنظیم خطی مشی و اداره امور سیاست های اقتصادی در چارچوب سیاست های اقتصادی و مالی کشور، نظارت بر حسن انجام امور مربوط به تحقیق و بررسی آثار و نتایج اقتصادی، نظارت در واریز درآمدهای عمومی در سطح استان، اعمال نظارت مالی از طریق ذیحسابان دستگاههای اجرایی و ارائه گزارش مالی از عملکرد درآمد استان و اعتبارات جاری و عمرانی، مدیریت دبیرخانه ستاد درآمد و تجهیز منابع استان از جمله وظایف و ماموریت های این اداره کل است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1102312

مهمترین اخبار یزد: