یزد پورتال
28 اسفند 1401 - 22:20

ورزشکاران مدال‌آور یزدی تجلیل شدند

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از بانوان مدال‌آور در رشته دوومیدانی و یک کشتی‌گیر ناشنوا اردکانی تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در یزد، علیرضا پورسلمان در آخرین روزهای سال ۱۴۰۱ طی برگزاری مراسم‌های جداگانه‌ای از بانوان مدال‌آور و مربیان حاضر در مسابقات بین‌المللی جام نوروز در رشته دوومیدانی و همچنین مسلم دهقانی کشتی‌گیر ناشنوا اردکانی که موفق به کسب مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه شده بود، قدردانی کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان یزد در حاشیه این مراسم‌ها، گفت: در سال جدید بازی‌های آسیایی را پیش رو داریم که بسیار مهم است و بانوان دوومیدانی کار باید تلاش کنند تا در لیست نهایی تیم ملی قرار گیرند.

پورسلمان ضمن اعلام آمادگی جهت حمایت از بانوان ورزشکار، افزود: مسائل و مشکلات دوومیدانی کاران باید مرتفع شود و با برنامه‌ریزی در مسیر استعدادیابی و قهرمان‌پروری قرار گیرند.

وی همچنین در دیدار با مسلم دهقانی کشتی‌گیر ناشنوا و صاحب مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه اذعان کرد: کسب این مدال نشان از ظرفیت و پتانسیل‌های فوق‌العاده شهرستان اردکان در ورزش دارد که انتظار می‌رود مسئولین و صاحبان صنایع، از این قهرمانان و مدال‌آوران حمایت‌های لازم را داشته باشند تا بدون دغدغه به تمرینات خود بپردازند.

پایان پیام/ف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1101012

مهمترین اخبار یزد: