یزد پورتال
27 آبان 1402 - 21:04

خروش مردم دارالعباده یزد+ فیلم

مردم دارالعباده یزد با تجمع در حسینیه تاریخی امیرچقماق، جنایات رژیم کودک کش و کشتار بی رحمانه کودکان فلسطینی را محکوم کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، به دنبال تداوم حمایت از کودکان و مردم مظلوم فلسطین، همراه با مردم جهان و همزمان با سراسر کشور مردم دارالعباده یزد در حسینیه تاریخی امیرچقماق گردهم آمدند و با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل کشتار کودکان مظلوم غزه را محکوم کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع که پرچم‌های فلسطین و حزب الله لبنان را در دست داشتند، نسل کشی و کشتار بی رحمانه مردم مظلوم غزه را محکوم کردند و ندای پیروزی جبهه مقاومت را فریاد زدند.

 مردم دارالعباده همچنین با برافراشتن دست نوشته هایی، خشم و نفرت خود را از جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی که با حمایت آمریکا صورت می‌گیرد، اعلام کردند.

 

شعرخوانی دکتر عالیه مهرابی از شعرای آئینی و برجسته کشور، اجرای سرود مقاومت و سخنرانی آیت الله سیدمحمدکاظم مدرسی از دیگر برنامه های اجتماع بزرگ مردم یزد است.

حضور اقشار مختلف جامعه اعم از زنان و مردان، جوانان و نوجوانان و همچنین حضور خانوادگی برخی افراد از جمله صحنه‌های غرور آفرین این تجمع مردم دارالعباده بود که با بصیرت کافی پای مظلوم آمدند و کشتار بی رحمانه کودکان مظلوم فلسطینی را محکوم کردند.

در این مراسم مسئولان ارشد دولتی، نظامی و انتظامی استان یزد حضور داشتند و همصدا با مردم ندای حق طلبی را فریاد زدند.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1576956

مهمترین اخبار یزد: