یزد پورتال
16 تیر 1403 - 19:47

جشن پیروزی پزشکیان در یزد با عنوان «آیین سپاس»

حامیان مسعود پزشکیان در مسجد روضه محمدیه(حظیره) یزد گرد هم آمدند و در مراسمی با عنوان آیین سپاس، پیروزی وی را جشن گرفتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مراسم جشن پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری با عنوان «آیین سپاس» با حضور هواداران و اعضای ستاد وی در مسجد روضه محمدیه برگزار شد.

محمدعلی طالبی رئیس ستاد مسعود پزشکیان در استان یزد در این مراسم اظهار داشت: انتخاب مردم، انتخاب عدالت و نفی هرگونه تبعیض بر اساس جنسیت، قومیت، طبقه اجتماعی، سلایق عقیدتی و سیاسی و انتخاب زندگی شایسته تر برای یکایک شهروندان این کشور بود.

وی افزود: در این شهروندان تفاوتی میان آنها که با گذشت و بردباری رأی خود را به نام مسعود پزشکیان به صندوق انداختند یا کسانی که ناامید روی از صندوق برگرداندند و یا حتی آنها که به رقیب رأی دادند نیست.

استاندار سابق یزد گفت: همه ما امروز خوشحالیم، نه از آن جهت که کاندیدای مورد حمایت ما پیروز انتخابات شده که البته جای خرسندی دارد، خوشحالی بزرگ ما اما به آن سبب است که می‌توانیم به ایرانی پیشرو، باثبات و امن دل ببندیم که جایی برای زندگی همه ما و فرزندانمان خواهد بود.

طالبی بیان کرد: از تمام کسانی که در چند هفته پیش بدون هیچ چشمداشتی خالصانه و متواضعانه برای این انتخاب باشکوه تلاش کردند و امروز مزد خود را با لبخندی که بر چهره مردم نقش بسته دریافت کردند.

رئیس ستاد مسعود پزشکیان در استان یزد گفت: از دوستان عزیزم به ویژه جوانانی که در روزهای گذشته با سعی بسیار به رقم خوردن این نتیجه کمک کردند، درخواست دارم انرژی خودرا برای کمک به دولت برآمده از مردم برای محقق کردن اهداف و برنامه‌هایش حفظ کنند و با چشمان نگران مراقب هرگونه انحراف از وعده‌های داده شده را داشته باشند و در شادی های خود حرمت محرم را حفظ و جلوی خدشه وارد آمدن به وحدت ایجاد شده را بگیرند.

وی بیان کرد: از هواداران دکتر پزشکیان، تا ستا رقیب، نیروهای انتظامی و نظامی، دستگاه‌های امنیتی و قضائی، شورای نگهبان تمام فعالان عرصه انتخابات تقدیر و تشکر داریم.

 

انتهای پیام/781

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1739556

مهمترین اخبار یزد: