یزد پورتال
16 تیر 1403 - 14:00

مشارکت بالای مردم حاکی از وفاداری به نظام است

نماینده یزد در مجلس از مشارکت ۷۰ درصدی مردم یزد در انتخابات قدردانی کرد و گفت: مشارکت بالای مردم نشا‌ن‌دهنده وفاداری آنها به نظام است.

محمد صالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یزد، از نقش برجسته و مسئولانه مردم یزد در انتخابات اخیر تقدیر کرد و گفت: مردم ولایت‌مدار یزد با حضور پرشور و معنادار خود، پیام ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان را به جهانیان مخابره کردند.

نماینده مردم یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم در آزمون انتخابات سربلند بیرون آمدند، افزود: مشارکت نزدیک به 70 درصدی مردم یزد، نماد همبستگی ملی و وفاداری به نظام جمهوری اسلامی است.

جوکار با اشاره به اهمیت این انتخابات گفت: این حضور گسترده نشان داد که مردم بصیر و آگاه یزد، باوجود توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان، همچنان به نظام اسلامی وفادار هستند و در مسیر ولایت و بالندگی انقلاب حرکت می‌کنند.

وی با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی، به ویژه شهید آیت الله رئیسی، از تمام دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات، اصحاب رسانه، نامزدها و حامیان آنان قدردانی کرد و  با تبریک اعتماد مردم به مسعود پزشکیان، رئیس جمهور منتخب  گفت: رقابت‌های انتخاباتی به پایان رسیده و از امروز باید مسئولان برای پیشرفت کشور حرکت و تلاش کنند.

نماینده مردم یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد که دولت چهاردهم با سربلندی و توفیق خدمت، در گره‌گشایی از مشکلات مردم، بهبود اقتصاد، معیشت و ایجاد امید در جامعه، موفق عمل کند و باعث تقویت عزت داخلی و خارجی کشور شود.

انتهای پیام/781

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1739412

مهمترین اخبار یزد: