یزد پورتال
02 خرداد 1402 - 22:50

زمین چمن مصنوعی در مدرسه روستایی بهاباد کلنگ زنی شد

یزد- پروژه زمین چمن مصنوعی آموزشگاه شهید ابراهیمی‌دخت روستای علی آباد بهاباد در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در مراسمی با حضور معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش استان یزد کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در مراسمی به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و دهه کرامت، با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان یزد و جمعی از مسئولان بهاباد، کلنگ ساخت زمین چمن مصنوعی آموزشگاه شهید ابراهیمی‌دخت روستای علی آباد بخش مرکزی بهاباد به زمین زده شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استتان یزد در این مراسم با بیان اینکه ساخت این پروژه ورزشی در راستای طرح شهید سلیمانی انجام می‌شود، افزود: برای احداث این مجموعه ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

ابوالفضل شبانی، توجه وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش استان به ارتقا و ایجاد فضاهای ورزشی در حوزه تربیت بدنی در قالب طرح حاج قاسم سلیمانی را بسیار ارزشمند دانست و عنوان کرد: اجرا و احداث این فضاها در سطح مدارس موجب افزایش انگیزه دانش آموزان در مدرسه می شود و این اقدام برای فضایی شاد و مطلوب برای دانش آموزان فراهم می کند.

وی بیان کرد: خوشحالی، شادابی و سلامتی کودکان، نوجوانان و جوانان برای ما سرمایه بسیار مهم و ارزشمندی است که باید به صورت بسیار ویژه از آن مراقبت کنیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1234208

مهمترین اخبار یزد: