یزد پورتال
03 اسفند 1401 - 14:04

استاندار یزد: استان فقط شهر یزد نیست/ متولیان بازار استان را روزانه رصد کنند

استاندار یزد بر تشدید نظارت بر بازار در ایام منتهی به نوروز و ماه مبارک رمضان و رصد روزانه وضعیت بازار تاکید کرد و گفت: استان یزد فقط شهر یزد نیست و برنامه‌ریزی‌ها باید دور افتاده‌ترین روستاها از مرکز استان را نیز پوشش دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استان، مهران فاطمی در نشست کارگروه تنظیم بازار استان یزد که به منظور بررسی بازار گوشت و گندم و راهکارهای مرتبط با مدیریت عرضه محصولات تنظیم بازار برگزار شد، با اشاره به تاثیر مستقیم تصمیم‌ها و برنامه‌ریزی‌ها بر وضعیت زندگی مردم، اظهار کرد: با توجه به اثر مستقیم تصمیم‌گیری‌های ذیل کارگروه تنظیم بازار بر سفره مردم، باید تصمیمات اساسی اخذ و اجرای آن‌ها با جدیت پیگیری شود.

وی با تاکید بر تشدید نظارت بر بازار در ایام منتهی به نوروز و ماه مبارک رمضان، افزود: وضعیت بازار به صورت روزانه رصد، پیش‌بینی‌های لازم انجام و در صورت لزوم جلسات فوق العاده برای حل مسائل احتمالی برگزار شود.

استاندار یزد با بیان این‌که در قیامت باید نسبت به تصمیم‌ها و اقدامات امروز خود پاسخگو باشیم، گفت: استان یزد فقط شهر یزد نیست و برنامه‌ریزی‌های ما باید دور افتاده‌ترین روستاها از مرکز استان را نیز پوشش دهد.

پایان پیام/د

منبع: فارس
شناسه خبر: 1050664

مهمترین اخبار یزد: