یزد پورتال
02 فروردین 1402 - 20:02

ارائه خدمات فرهنگی سپاه الغدیر در ۱۷ نوروزگاه به مسافران نوروزی

یزد- معاون فرهنگی سپاه الغدیر استان یزد گفت: سپاه الغدیر در ۱۷ نوروزگاه در سطح استان به مسافران نوروزی خدمات فرهنگی ارائه می‌دهد.

سرهنگ سیدحسن راسخی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با هماهنگی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی که به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد و دبیری مدیرکل میراث فرهنگی استان یزد برگزار شد، نوروزگاه‌هایی در سطح استان پیش‌بینی شد که در آنها به مسافران نوروزی خدمات متعددی از جمله خدمات فرهنگی ارائه می‌شود.

وی عنوان کرد: سپاه الغدیر نیز در ۱۷ نوروزگاه به مسافران نوروزی خدمات فرهنگی ارائه خواهد داد.

راسخی یادآور شد: در مرکز استان یزد این نوروزگاه‌ها در چهارراه شهدا، مسجد جامع، باغ دولت آباد و مسجد چهل محراب مستقر شده است.

معاون فرهنگی سپاه الغدیر استان یزد بیان کرد: در چهارراه شهدا و مسجد چهل محراب غرفه‌های شهدا برقرار است و ضمن پذیرایی از مردم و مهمانان، برنامه‌های فرهنگی با محوریت عفاف و حجاب، شهدا، ماه رمضان و … اجرا می‌شود.

راسخی ادامه داد: در شهرهای میبد و اردکان در ورودی‌های شهر از هر دو سمت یزد و نایین نوروزگاه‌ها به همراه موکب‌های پذیرایی تحت عنوان موکب حاج قاسم سلیمانی مستقر شده‌اند.

وی اظهار داشت: در شهرستان مهریز نیز این نوروزگاه‌ها با محوریت فعالیت‌های سپاه الغدیر در کوه ریگ و غربالبیز و در شهرستان بافق در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) مستقر شده‌اند و ۶ نوروزگاه نیز در سایر شهرستان‌ها فعال شده‌اند.

نوری‌زاده یادآور شد: در برپایی این موکب‌ها، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان یزد، سپاه الغدیر و سایر نهادها همکاری و مشارکت دارند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1105064

مهمترین اخبار یزد: