یزد پورتال
19 اسفند 1401 - 14:40

امام‌ جمعه یزد: مسمومیت‌سازی در مدارس بخشی از جنگ ترکیبی دشمن است

امام جمعه یزد گفت: طرح مسمومیت سازی ساختگی در مدارس جزو جنگ ترکیبی و در ادامه توطئه و آشوب و جنگ روانی علیه نظام و انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های این هفته ۱۹ اسفندماه نمازجمعه مرکز استان، با بیان این‌که دشمنان هر روز با هدف و یک بهانه‌ای به دنبال ضربه زدن به اصل نظام و انقلاب اسلامی آغاز می‌کنند، اظهار کرد: توطئه اخیر مسمویت‌سازی ساختگی در مدارس فتنه جدید دشمنان در جنگ ترکیبی و روانی است.

وی با بیان این‌که دشمن با تمام ظرفیت به دنبال پیروزی در جنگ ترکیبی علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران است، افزود: استکبار که چشم دیدن نظام و عزت و اقتدار انقلاب اسلامی را ندارد هر روز به یک بهانه به دنبال ایجاد ناامیدی و جنگ روانی است و باید همه بصیرت داشته باشند.

امام جمعه یزد گفت: مردم و مسئولان باید همانند ۴۴ سال گذشته با بصیرت، توطئه و اهداف دشمنان را شناسایی و با حفظ وحدت برای شکست آنها تلاش کنند.

آیت الله ناصری یزدی در ادامه با بیان این‌که نباید مردم و مسئولان در دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش‌های الهی سست شوند بلکه باید هر روز قوی‌تر از گذشته در میدان عمل حضوری فعال داشته باشند، تصریح کرد: جهاد در راه خدا، مقاومت، بصیرت، دشمن شناسی و روحیه جهادی و انقلابی یک ضرورت است که باید روز به روز تقویت شود.

نماینده ولی فقیه در استان یزد تأکید کرد: مسئولان خواست برای حفظ وحدت تلاش کنند و با پرهیز از هرگونه دید جناحی و گروهی فقط مصالح کشور و منافع مردم و نظام را در نظر بگیرند.

امام جمعه یزد در پایان حراست از منابع طبیعی را از جمله وظایف عمومی جامعه در قبال یکدیگر دانست و خاطرنشان کرد: این مهم باید با مشارکت همه اقشار جامعه اجرایی و نگهداری شود.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1084634