یزد پورتال
22 بهمن 1402 - 14:09

همه آمدند؛ حضور پرشور بهابادی‌ها در راهپیمائی22 بهمن+ فیلم

مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد در طلیعه چهل و ششمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی چون سالهای گذشته با حضوری حماسی و انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن یکبار دیگر ثابت کردند که همچنان پای آرمان ها و ارزش های نظام و انقلاب ایستاده اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بهاباد، راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان بهاباد از مقابل مسجد انقلاب این شهر به سمت مسجد جامع آغاز شد اما از یک ساعت قبل از آغاز راهپیمایی زنان، مردان، جوانان و نوجوانان این دیار در مقابل مسجد انقلاب گرد هم آمده بودند تا آغازگر رویدادی انقلابی باشند و بار دیگر با آرمانهای نظام تجدید بیعت کنند.

در این راهپیمایی که امام جمعه بهاباد، فرماندار، شورای اسلامی شهر فرماندهان نظامی و بسیج، جمی از مسئولان، خانواده‌های معظم شاهد و اقشار مختلف مردم ولایی و انقلابی شهرستان بهاباد حضور داشتند، راهپیمایی خود را از مقابل مسجد انقلاب که پایگاه انقلاب بود با پیمودن مسیر خیابان امام خمینی(ره) تا مسجد جامع، با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل، خشم و انزجار خود را از توطئه ها و دسیسه‌های استکبار جهانی اعلام کردند.

لازم به ذکر است راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن در بخش آسفیچ و بخش مرکز ی و روستاهای بنستان کویجان ده جمال و کمکوئیه و احمداباد و علی اباد و دهنو ملا اسماعیل و کریم اباد بهاباد نیز با حضور با شکوه مردم انقلابی این روستاها برگزار شد.

درپایان قطعنامه راهپیمائی قرائت وبا تکبیر مورد تائید حاضران قرار گرفت .

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1668134

مهمترین اخبار یزد: