یزد پورتال
17 تیر 1403 - 17:50

مردم یزد در مولدسازی متضرر نشوند

استاندار یزد به موضوع مولدسازی اشاره کرد و گفت: باید منابع مشخص‌شده برای استان حتماً جذب شود و در این زمینه جلسات کارشناسی با جدیت پیگیری شود تا مردم یزد متضرر نشوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مهران فاطمی صبح امروز در نشست شورای برنامه‌ریزی استان یزد با تقدیر و تشکر از مردم یزد و برگزارکنندگان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و تبریک به آقای پزشکیان به‌عنوان نهمین رئیس‌جمهور ایران، از تمامی افرادی که در ستاد‌های نامزد‌ها فعالیت داشتند و در ایجاد شور و نشاط رقابتی در جامعه تلاش کردند، تشکر کرد.

فاطمی اظهار داشت: تمام مدیران دولت سیزدهم متعهد به کار بی‌منت و شبانه‌روزی برای پیشبرد اهداف توسعه‌ای استان بوده‌اند و تا آخرین لحظه مسئولیت‌شان نیز به این تعهد پایبند خواهند بود.

استاندار یزد با اشاره به اینکه همه وظیفه داریم با تمام توان برای رفع مشکلات مردم تلاش کنیم گفت: گردش نخبگان و دوران گذار نباید هیچ خللی در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد کند و باید با همان انگیزه ادامه دهیم.

استاندار یزد با اشاره به اهمیت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در استان، تصریح کرد: مهارت‌آموزی از مدرسه تا دانشگاه و حتی پس از آن باید پیگیری شود و به این موضوع مهم باید بیش توجه صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: باید آموزش‌ها متناسب با نیازهای جامعه و نگاه آینده‌پژوهانه باشد و سند آموزش‌های فنی و حرفه‌ای استان تهیه شود تا تاثیرگذاری لازم در جامعه را داشته باشد.

فاطمی همچنین به مشکلات صنعت و گردشگری استان اشاره کرد و گفت: در این زمینه‌ها با کمبود آموزش کافی مواجه هستیم و لازم است کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای تجهیز شده و ارتباط صنعت با این کارگاه‌ها افزایش پیدا کند به علاوه اینکه بخش خیری هم باید در این زمینه فعال شود.

وی با اشاره به موضوع اعتبارات استان، بیان کرد: بیش از 80 درصد اعتبارات استان تکلیفی است و امکان هزینه‌کرد در مکان‌های دیگر وجود ندارد.

استاندار یزد به موضوع مولدسازی اشاره کرد و گفت: باید منابع مشخص‌شده برای استان حتماً جذب شود و در این زمینه جلسات کارشناسی با جدیت پیگیری شود تا مردم یزد متضرر نشوند.

انتهای پیام/781

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1739966

مهمترین اخبار یزد: