یزد پورتال
03 بهمن 1401 - 12:30

استاندار یزد: برنامه‌های دهه فجر باید مردمی باشد/راه‌اندازی پویش «آقای مدیر حرف بزن» در یزد

استاندار یزد با بیان این‌که دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین دستاوردهای نظام است، گفت: جذب مشارکت همه اقشار با سلایق مختلف در برنامه ریزی و اجرای برنامه‌های دهه فجر اولویت دست اندرکاران باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، مهران فاطمی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد دهه فجر استان که با حضور جمعی از مدیران کل برگزار شد، با اشاره به اهمیت مردمی بودن یک رویداد ملی و سیاسی، اظهار کرد: جذب مشارکت اقشار مختلف برای برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های دهه فجر باید در اولویت اجرایی دست‌اندرکاران قرار گیرد.

وی دهه فجر را فرصت مناسبی برای تبیین دستاوردهای نظام دانست و افزود: جشن پیروزی انقلاب اسلامی، جشنی همگانی است و متعلق به همه مردم با هر سلیقه است.

استاندار یزد با بیان این‌که عزت ایران اسلامی فصل مشترک تمام ملت ایران است، گفت: همه مردم با هر نظر و فکری که دارند مدافع انقلاب و کشور بوده و هستند.

فاطمی با اشاره به ضرورت برپایی راهیپمایی دهه فجر در نقاط مختلف استان یزد، تصریح کرد: برای همه سلایق باید برنامه‌ریزی شود و دست‌اندرکاران از هرگونه برنامه کلیشه‌ای خودداری کنید.

رونمایی از ۱۴ سرود انقلابی،کاشت نهال و برگزاری زنگ گفت‌وگو در مدارس، برگزاری ۴۴ جشن پیروزی انقلاب و راه‌اندازی پویش آقای مدیر حرف بزن، از جمله برنامه های شاخص مطرح شده در دومین جلسه ستاد دهه فجر امسال در استان یزد بود.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 992522

مهمترین اخبار یزد: