یزد پورتال
24 اسفند 1401 - 17:31

ایجاد خوابگاه خواهران برای رانندگان بانو در پایانه مسافربری غدیر یزد

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزداز راه اندازی خوابگاه خواهران برای رانندگان بانو در این پایانه در آستانه نوروز ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری،‌ مهدی فعالی رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد  با بیان این‌که تامین رفاه حال رانندگان و مسافران از اقدامات اساسی پایانه غدیر است اظهار کرد: سوئیتی برای رانندگان خواهر ایجاد شده تا شب‌ها در آن اسکان داده شوند.

وی همچنین  ایجاد اتاق مادر و کودک برای امنیت و راحتی مسافران را از دیگر اقدامات انجام شده در پایانه غدیر عنوان کرد و افزود: اصلاح و احیاء فضای سبز پایانه در اولویت این نهاد است، همچنین گل کاری و چیدمان سفره هفت سین از دیگر برنامه های پایانه می‌باشد که سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری عهده دار انجام آن است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد با بیان اینکه رنگ آمیزی ساختمان و وسایل مجموعه پایانه غدیر برای زیباسازی و شادی آفرینی مسافران در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: اصلاح هندسی ورودی ترمینال از دیگر کارهای زیباسازی برای شهروندان یزدی است.

فعالی با بیان اینکه گل میخ ها نیز برای ایمنی، زیبایی و جداسازی لاین‌های اتوبوس در پایانه در نظر گرفته شده است، خاطر نشان کرد: تجهیز و ساماندهی سیستم های گرمایشی و سرمایشی از اقدامات رفاهی پایانه برای شهروندان است.

انتهای پیام/ب

منبع: فارس
شناسه خبر: 1095113

مهمترین اخبار یزد: