یزد پورتال
27 شهریور 1402 - 08:52

معاون استاندار یزد: فرهنگیان مراقب انحرافات فضای مجازی باشند

معاون استاندار یزد گفت: امروز در جامعه شاهد تفاوت واقعیت‌ها با آنچه در فضای مجازی عنوان می‌شود، هستیم به عبارتی دیگر فاصله ذهنی ایجاد شده توسط دشمن در فضای مجازی با واقعیت‌های موجود موجب شده تا گاهی اذهان برخی از فرهیختگان جامعه نیز به انحراف کشیده شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، علی‌اکبر عزیزی در همایش موسسان و مدیران مدارس غیردولتی استان یزد با آرزوی قبولی عزاداری مردم و با تبریک حلول ماه ربیع الاول و شروع سال تحصیلی جدید خطاب به مدیران مدارس، اظهار کرد: یکی از اقشار فرهیخته جامعه قشر معلمان و فرهنگیان ما هستند که در اگاهی بخشی و بیان واقعیت ها به مردم اثر گذارند.

وی با اشاره به اتفاقات سال گذشته افزود: برخی به دلیل تصورات غلط و به طمع سهم خواهی در اغتشاشات سال قبل شرکت کردند در حالی که نظام جمهوری اسلامی ریشه در خون شهدای گلگون کفن داشته و با اقتدار به مسیر الهی خود ادامه میدهد.

معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به بصیرت بالای مردم در زمان‌ها و عرصه‌های مختلف، گفت: دیدیم مردم عزیز ایران اسلامی بار دیگر مشت محکمی به دهان بدخواهان این مرزو بوم زده و با بی اعتنایی به فراخوان ۲۵ شهریور باردیگر پشت سر نظام تمام قد ایستادند.

عزیزی در بخش دیگری از سخنانش توجه به مقوله تعلیم و تربیت را خواستار شد و گفت: اگر شخصی علم بیاموزد اما تربیت نشده باشد نه تنها این علم نجات بخش بشریت نخواهد بود بلکه ممکن است علیه او هم به کار گرفته شود بنابراین تربیت که یکی از دستاوردهای آن اخلاق اسلامی است در کنار تعلیم بسیار مهم بوده و باید در دستور کار نظام اموزشی ما قرار داشته باشد.

وی بر تربیت دینی دانش‌آموزان تاکید و تصریح کرد: همانگونه که برای فرزندان خویش دغدغه دینداری دارید برای دانش اموزان خویش هم داشته باشید البته معلمان عزیز ما این مهم را همواره در نظر داشته و با تربیت شاگردانی مومن و متدین باقی الصالحات خوبی از خود به یادگار گذاشته اند.

معاون سیاسی استاندار یزد در پایان برای معلمان و مجموعه آموزش و پرورش ارزوی موفقیت و شادکامی کرد و گفت: مسئولان استان به پاکی، تدین و دلسوزی جامعه فرهنگیان ایمان داشته و تمام تلاش خویش را در راستای اختیارات، برای رضایت این عزیزان به کار گرفته و خواهد گرفت.

پایان پیام/د

منبع: فارس
شناسه خبر: 1501913

مهمترین اخبار یزد: