یزد پورتال
27 دی 1401 - 15:01

امام جمعه یزد: مدیران به گزارش‌های کارشناسان بسنده نکنند

امام جمعه یزد بر لزوم توجه جدی مدیران به گزارش های ارائه شده از سوی کارشناسان در دستگاه های دولتی خبر داد و گفت: مدیران نباید به این گزارش‌ها بسنده کنند بلکه باید آمارها را تحلیل و بازنگری کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی، صبح امروز در جریان دیدار با مسئولان سازمان بازرسی استان و کشور با بیان این‌که حسن مدیریت این است که در گزارش‌ها را تحلیل کند، اظهار کرد: این گزارش‌ها را با نگاه بازتری بازنگری کند و به گزارش‌های ارائه شده اکتفا نکند.

وی با بیان این‌که امام خمینی(ره) در مدیریت خود همین شیوه را پی گرفته بود، افزود: امام رهبر و مدیری تحلیلگر بود و پس از تفکر و تحلیل بسیار، اقدام و عمل می کرد.

امام جمعه یزد تامل، تفکر و اندیشه کردن مدیران بسیاری از مسائل و مشکلات را برطرف می کند، گفت: مدیر باید کارآمدی خود را در این زمینه اثبات کند.

آیت الله ناصری یزدی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که سازمان بازرسی باید به بخش های مختلف ورود کند و از تخلفات محرز جلوگیری کند، تصریح کرد: موضوعی که امروز گریبانگیر تمامی بخش های جامعه است، نداشتن قناعت است و این امر در حوزه تولید و صادرات، به سودهای غیرمتعارف در زمینه های مختلف منجر شده است.

وی عنوان کرد: باید فرهنگی ایجاد شود که برای سودها حد و حدود وجود داشته باشد و یک دستگاه باید متولی این امر باشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد ادامه داد: سازمان بازرسی تا حد امکان به گرانی ها ورود کند و منشأ آن را با انجام کار کارشناسیی پیدا کند و به مقابله با آن بپردازد.

ناصری با اشاره به شرح وظایف سازمان بازرسی عنوان کرد: هر مسئولی در هر دستگاه و نهادی که خدمت می کند، باید مهمترین دغدغه اش مسائل مردم و حل مشکلات آنها باشد و این انتظار از سازمان بازرسی وجود دارد.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 982613

مهمترین اخبار یزد: