یزد پورتال
02 شهریور 1401 - 10:48

استاندار یزد: سفر راهپیمایی اربعین از طریق هوایی پیگیری می‌شود

یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: سفر زائران برای حضور در پیاده‌روی اربعین حسینی از طریق هوایی و پروازهای داخلی و خارجی پیگیری و اقدام به موقع صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مهران فاطمی روز چهارشنبه در نشست ستاد اربعین استان افزود: علاوه بر ناوگان هوایی ۱۹۰ اتوبوس نسبت به تردد مسافران و زائران اقدام لازم انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: همچنین از ظرفیت ناوگان حمل و نقل سیستان و بلوچستان اگر استفاده شود نقش مهمی در تردد بهتر مسافران و زائران برای سفر به عتبات عالیات و اربعین خواهد داشت.

این مسئول بیان کرد: باید ناوگان قطار را از استان پیگیری کنیم که امیدواریم بتوان انتقال و حمل و نقل را برای حضور به موقع علاقه مندان به راهپیمایی اربعین انجام دهیم.

فاطمی تاکید کرد: هدف اصلی و سیاست ما کاروانی بردن زائران است و روسای کاروان ها با هماهنگی آنها را دنبال می کنند تا مشکل دربستی شدن اتوبوس ها حل شود .

وی تصریح کرد: قرارگاه حضور زائران در پادگان شهید عاصی زاده قرار می‌گیرد و با پشتیبانی‌های لازم این انتقال صورت می گیرد و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

همچنین حجت الاسلام مجتبی صداقت مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد گفت: برگزاری باشکوه پیاده‌روی اربعین حسینی در گرو همراهی جدی مردم و مسئولان است.

وی از آمادگی این سازمان برای همکاری در برگزاری باشکوه راهپیمایی اربعین حسینی با همراه سایر بخش ها در استان خبر داد و گفت: راهپیمایی پیاده روی اربعین اوج اقتدار و عزت است.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 647974

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار یزد:

پر بیننده ترین: