یزد پورتال
03 شهریور 1401 - 23:04

افتتاح 27 طرح عمرانی، ورزشی و بهداشتی به مناسبت هفته دولت در یزد

طرح های زیرساختی شهرستان بهاباد در حوزه ورزشی، بهداشتی و عمرانی به مناسبت هفته دولت و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس در بهاباد، علی‌اکبر عزیزی عصر امروز در جریان سفر خود به این شهرستان در حاشیه افتتاح طرح‌های هفته دولت، با اشاره به اهمیت خدمات دولت در مناطق مختلف استان، اظهار کرد: باید خدمات و تلاش‌های دولت برای رفاه مردم در جامعه تبیین و منعکس شده تا سبب امیدواری بیشتر مردم شود.

وی با اشاره به خدمات دولت سیزدهم دریک سال گذشته افزود: این دولت با شجاعت و جدیت، در یک سال گذشته خدمات ارزنده‌ای را انجام داده که شاید کمتر به آن پرداخته شده و تبیین شده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در ادامه با بیان این‌که هفته دولت حاوی این پیام است که دولت‌مردان، کارگزاران و ما مسئولان و مدیران باید در مشی و سبک مدیریتی خود، شهیدان رجایی و باهنر را الگو قرار دهند، گفت: خدمت رسانی به مردم با مشارکت همه آحاد جامعه و تلاش مضاعف مدیران باید با قوت و درایت در استان پیگیری شود.

عزیزی با بیان این‌که در حال اجرا بودن طرح‌ها و پروژه‌های مهم در نقاط مختلف این شهرستان را از برکات نظام اسلامی و دولت دانست و بیان کرد: از هر فرصت و ظرفیتی برای پیشبرد شهرستان در حوزه‌های مختلف استفاده می‌کنیم و هفته دولت، بهترین مناسبت برای تبیین خدمات دولت به مردم است.

نظام اسلامیمعاون استانداریزد در مراسم افتتاح مرکز جامع سلامت احمدآباد بهاباد بر خطر پیری جمعیت اشاره و اظهار کرد: مردم نسبت به فرزند آوری درجامعه توجه کافی داشته باشند تا رشد جمعیت در جامعه اضافه شود و اقدامات خوبی دردولت سیزدهم برای ازدواج ومسکن جوانان صورت گرفته است.

خوبیازدواجدر پایان این مراسم فرماندار بهاباد درسخنانی ضمن تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت شهیدان رجائی وباهنر، اهتمام دولت سیزدهم به تکمیل طرح‌های نیمه تمام گذشته را پاس داشت و گفت: هدف ما دراین دولت اتمام کارهای نیمه تمام سالهای قبل بوده است.

انتهای پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 656835

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار یزد:

پر بیننده ترین: