یزد پورتال
03 شهریور 1401 - 13:11

تمدید گذرنامه زائران کربلا در فرودگاه شهید صدوقی یزد

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: گذرنامه‌های مربوط به سال ۱۳۹۰ به بعد با مراجعه به سالن پرواز‌های بین المللی فرودگاه یزد تمدید شود.

سردار عباسعلی بهدانی فرد گفت: در ایام اربعین برای تسهیل در انجام امورات مربوط به زائران اربعین حسینی، تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده شده و در دست اقدام است.

اربعین حسینیاو می‌گوید: در این ایام ساعت کار دفاتر پلیس +۱۰ در استان یزد از ۸ صبح الی ۲۲ شب است و با توجه به حجم مراجعان به دفاتر از ساعت ۲۰ تا ۲۲ هیچگونه پذیرشی وجود ندارد و فقط امورات مربوط به افراد ثبت نام شده انجام خواهد شد.

به گفته او افرادی که تاریخ صدور گذرنامه آن‌ها مربوط به یکم شهریور سال ۹۰ به بعد است برای تمدید نیازی به مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ ندارند بلکه برای تمدید از روز دوشنبه هفتم شهریور به سالن پرواز‌های خارجی (بین المللی) فرودگاه شهید صدوقی یزد مراجعه کنند تا با دریافت مُهر تمدید بتوانند به سفر اربعین مشرف شوند.

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: مراجعانی که فاقد گذرنامه هستند یا تاریخ آن مربوط به قبل از سال ۹۰ است برای دریافت گذرنامه حتما به دفاتر پلیس +۱۰ که ۹ دفتر آن در شهر یزد و ۱۰ دفتر دیگر در سایر شهرستان‌های استان است مراجعه کنند.

به گفته او امورات مربوط به تمدید گذرنامه از ساعت ۸ صبح الی ۲۰ در ۲ محل فرودگاه و گذرنامه شهرک رزمندگان صورت خواهد پذیرفت.

تمدید گذرنامهسردار بهدانی فرد گفت: افرادی که در شهرستان‌های استان ساکن هستند نیازی به حضور در مرکز استان ندارند بلکه با مراجعه به اداره گذرنامه پلیس در شهرستان ها، گذرنامه آن‌ها تمدید خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوانیزدیزد

شناسه خبر: 654235

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار یزد:

پر بیننده ترین: