یزد پورتال
29 شهریور 1401 - 11:09

امکانات رفاهی در مناطق مختلف شهر یزد متوازن نیست

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد با تاکید به این‌که امکانات رفاهی در مناطق مختلف شهر یزد متوازن نیست،گفت: بعضی مناطق شهر به ویژه مناطق کمتر برخوردار امکانات رفاهی بسیار کمتری نسبت به دیگر نقاط دارند و برنامه‌ریزی شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد نیز تکمیل این امکانات در نقاط مختلف و ایجاد توسعه متوازن در شهر است.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد،‌ فاطمه زارع  ظهر امروز در جمع برخی اصحاب رسانه با اشاره به اینکه بحث خدمات شهری از گستردگی بسیار بالایی برخوردار است، اظهار کرد: در کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد تلاش شده است که نظارت بر عملکرد سازمان‌های مربوطه به بهترین نحو ممکن انجام شود.

وی با اشاره به این‌که هر فعالیتی که با نظارت دقیق و مناسب انجام شود، پایین‌ترین خطا را به دنبال دارد افزود: کاهش خطا نیز منجر به افزایش رضایت شهروندان می‌شود.

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه آتش‌نشانی، آرامستان‌ها، سیما و منظر شهری و مدیریت پسماند چهار سازمانی است که به صورت مستقیم زیر نظر این کمیسیون فعالیت دارد، تصریح کرد: دامنه فعالیت این سازمان‌ها بسیار گسترده است و به همین دلیل توجه شورای اسلامی شهر یزد نیز به عملکرد آنها معطوف است تا اقدامات مؤثری برای شهر انجام شود.

به صورتزارع یکی از موضوعات مهم در سطح شهر که مرتبط با این کمیسیون است را فضای سبز شهری دانست و خاطرنشان کرد: حفاظت و حراست از فضای سبز موجود و توسعه امکانات رفاهی و تفریحی و فضای سبز متناسب با اقلیم و شرایط جغرافیایی یزد به صورت ویژه به مدیران مربوطه تاکید شده است.

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد خاطرنشان کرد: در حال حاضر بازپیرایی و توسعه بوستان‌ها و پارک‌های درون‌محله‌ای در نقاط کمتر برخوردار شهر ایجاد شده تا مردم این نقاط نیز بتوانند از امکانات رفاهی و تفریحی بیشتری برخوردار شوند.

انتهای پیام/ب

منبع: فارس
شناسه خبر: 746035

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار یزد:

پر بیننده ترین: