یزد پورتال
01 فروردین 1402 - 12:12

آمار متوفیان حوادث رانندگی در یزد ۵۰ درصد کاهش یافت

یزد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد از کاهش آمار متوفیان تصادفات درون شهری و برون شهری یزد خبر داد و گفت: از ۲۴ تا ۲۹ اسفند با کاهش ۵۰ درصدی در هر دو بخش مواجه بوده‌ایم.

محمد رستگاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از ۲۴ تا ۲۹ اسفند ماه، تعداد متوفیان بخش برون شهری تصادفات رانندگی استان یزد پنج نفر بوده که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از کاهش ۵۰ درصدی برخوردار بوده است.

وی عنوان کرد: تعداد متوفیان بخش درون شهری تصادفات نیز در مدت زمان یاد شده، یک نفر بوده که این آمار نیز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش ۵۰ درصدی داشته است.

رستگاری، مجموع تصادفات برون شهری را در مدت زمان یاد شده ۵۹ فقره و کل تصادفات درون شهری را ۷۴۱ فقره اعلام کرد و گفت: آمار تصادفات برون شهری کاهش ۱۲ درصدی داشته اما تصادفات درون شهری افزایش ۹ درصدی داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، آمار فوتی‌های تصادفات برون شهری و درون شهری در تاریخ ۲۹ اسفند و آخرین روز از سال ۱۴۰۱ را صفر اعلام و اظهار امیدواری کرد: روزی فرا برسد که آمار فوتی های ناشی از تصادف در تمامی ایام سال به صفر برسد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1102679

مهمترین اخبار یزد: