یزد پورتال
02 شهریور 1401 - 16:17

دعوت استاندار یزد از مردم برای حضور در مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر

یزد- ایرنا- استاندار یزد روز چهارشنبه با صدور پیامی از قشرهای مختلف مردم دارالعباده خواست در مراسمی که صبح فردا پنجشنبه سوم شهریورماه به مناسبت هفته دولت و بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر در مسجد روضه محمدیه برگزار می‌شود شرکت کنند.

به گزارش ایرنا، در پیام مهران فاطمی آمده است: سالروز شهادت شهیدان والامقام رجایی و باهنر (رحمه الله علیهما) که با تدبیری حکیمانه به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است یادآور روزهای پرشور خدمتگزاری همراه با تواضع و فداکاری این شهیدان گرانقدر به مردم به ویژه محرومین جامعه بوده و عطر پاک این فرزندان پاک سیرت و نیک سرشت انقلاب اسلامی را در جامعه می‌پراکند.

هفته دولت فرصت ارزنده‌ای برای ارائه دستاوردهای عظیم و اقدامات مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی بخش‌ها و عرصه‌ها با هدف امیدآفرینی در جامعه است که زمینه‌ای مناسب برای واکاوی آنچه صورت پذیرفته است و ترسیم افقی روشن برای آنچه باید محقق گردد، محسوب می‌شود.

دولت سیزدهم نیز با تکیه بر امید مردم و توان جوانان برومند ایران عزیز اسلامی و همچنین تمامی استعدادها و ظرفیت‌های جای جای این مرز و بوم مقدس اسلامی در حالی پای در عرضه خدمت گذاشته که کشور درعرصه‌های مختلف داخلی و خارجی با دشواری‌ها و کمبودهای جدی و مهمی روبرو است.

دولت سیزدهم در شرایطی با رویکرد "دولت" برای "مردم" دست به تحولات مهمی طی یکساله اول فعالیت خویش زده و افق‌های تازه‌ای را پیش روی کشور گشوده که چلچراغ هدایت مسیر خدمتگزاری خویش را بیانات و منویات حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی (مدظله العالی) قرار داده و در این مسیر، افتخاری جز خادمی مردم و جانفشانی در کمک به سلامت و اعتلای همه جانبه زندگی و معیشت این مردم نجیب و عزیز نمی‌بیند.

در این راستا حمایت و همراهی تمامی بخش‌ها و اجزای نظام مقدس جمهوری اسلامی برای سربلندی "دولت مردم" در خدمت رسانی خالصانه به مردم شریف در شرایط سخت و دشوار پیش رو، وظیفه‌ای قطعی و حرکتی امید آفرین در لایه‌های مختلف اجتماعی محسوب شده و انسجام و همبستگی ملی را تقویت خواهد نمود.

همچنین آنچه امروز به عنوان تکلیفی شرعی، قانونی و اخلاقی پیش روی همه خادمان مردم در دولت سیزدهم است خدمت صادقانه و بی منتی است که در پرتو تصمیماتی عاقلانه، عالمانه و اجرایی، گام به گام استان دارالعباده و دارالعلم یزد را شتابان به سمت افق‌های روشن پیشرفت و عدالت، رهنمون سازد.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر، یاران باوفایشان و همه شهدای دولت و تبریک صمیمانه روز کارمند به تمامی کارمندان خدوم و متعهد استان، از آحاد مردم شریف دعوت می‌نماییم تا در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت راس ساعت ۷:۳۰ روز پنجشنبه سوم شهریورماه در محل پایگاه انقلاب مسجد روضه محمدیه (حظیره) برگزار می‌شود حضوری فعالانه و باشکوه داشته باشند.

موفقیت و سلامتی همگان را در پرتو الطاف بی دریغ الهی ودر راستای آرمان‌های متعالی امام راحل عظیم الشان (ره) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) از درگاه حضرت دوست مسئلت می‌نماییم.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 650075

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار یزد:

پر بیننده ترین: