یزد پورتال
28 دی 1401 - 12:44

فرمانده سپاه الغدیر: خدمت‌رسانی ۱۸۰ گروه جهادی به افراد گرفتار در کولاک یزد/تمام تجهیزات لجستیکی سپاه آماده پشتیبانی است

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: به محض شدت گرفتن بارش برف در نقاط مختلف استان ۱۸۰ گروه جهادی واکنش سریع بسیج برای کمک به افراد گرفتار در کولاک مناطق شهری و روستایی اعزام شدند.

سردار حسین زارع کمالی، فرمانده ارشد سپاه الغدیر در گفت‌و گو با خبرنگار فارس از یزد، با اشاره به اهمیت فعالیت گروه‌های جهادی بسیج در مواقع بحرانی، اظهار کرد:‌ گروه‌های جهادی بسیج از دیشب تاکنون در مناطق مختلف شهری و روستایی استان یزد مشغول خدمت رسانی به افراد گرفتار در برف و کولاک هستند.

وی با بیان این‌که در حال حاضر ۱۸۰ گروه جهادی در تمام شهرستان های استان در حال خدمت رسانی هستند، افزود:‌ یکی از ماموریت‌های مهم و همیشگی بسیجیان و گروه‌های جهادی، خدمت به مردم در شرایط خاص است.

سردار زارع کمالی سپاه و بسیج با تمام ظرفیت در خدمت مردم است، گفت: رفع مشکلات و محرومیت زدایی از جمله اولویت های جدی بسیج است که با مشارکت پرشور گروه های متعهد جهادی در حال اجراست.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر با بیان این‌که تمامی تجهیزات لجستیکی سپاه جهت پشتیبانی از ارگان‌های امداد رسان در مناطق حادثه خیز به صورت آماده باش است، تصریح کرد: تمام نواحی، حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت نیز در حالت آماده باش ۱۰۰ درصدی هستند.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 984675

مهمترین اخبار یزد: