یزد پورتال
06 آذر 1402 - 18:31

توزیع 360 فقره جهیزیه توسط سپاه الغدیر در یزد

فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: همزمان با هفته بسیج ۳۶۰ سری جهیزیه به ارزش هر کدام بیش از ۳۰۰ میلیون ریال بین زوج‌های جوان استان توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، سردار حسین زارع کمالی، عصر امروز در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: هزینه تهیه خرید جهیزیه‌ها با همکاری خیران و توسط بسیج و سپاه انجام شد و سپس با شناسایی زوج‌های جوان نیازمند با همکاری نواحی و پایگاه‌های مقاومت در ۱۲ شهرستان استان توزیع شد.

وی به اهمیت ازدواج و ایجاد زمینه لازم برای انجام آن با همکاری مردم و خیران و پایگاه‌های مقاومت بسیج اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین ماموریت‌های بسیج و سپاه، همکاری در ایجاد زمینه لازم برای ازدواج مناسب جوانان و افزایش جمعیت است.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد از همکاری مردم به خصوص خیران و تعامل خوب آنها با پایگاه‌های مقاومت بسیج در سطح استان در تهیه و توزیع جهیزیه مورد نیاز  قدردانی کرد و گفت: محرومیت زدایی مهمترین اولویت بسیج و سپاه الغدیر استان یزد است.

زاع کمالی بیان کرد: فعالیت‌های مستمر فرهنگی در راستای گسترش فرهنگ ازدواج و جوانی جمعیت در کنار تهیه و توزیع جهیزیه جزو برنامه‌های مهم محوری است که در استان ادامه دارد و خیران و علاقه‌مندان برای مشارکت در طرح اقدام مناسب داشته باشند.

وی یکی از مهمترین برنامه‌های مجموعه بسیج و سپاه با همکاری خیران و همراهی مسئولان در سال‌های اخیر در قالب گروه‌های جهادی را  تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و فراهم سازی زمینه ازدواج جوانان از طریق تامین جهیزیه نوع‌روسان دانست و بیان کرد: تا آخر پای کار مردم ایستاده ابم.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1586636

مهمترین اخبار یزد: