یزد پورتال
23 اسفند 1401 - 19:57

فرمانده سپاه الغدیر: نقش بانوان در خنثی کردن فتنه دشمنان کلیدی است

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد جایگاه بانوان در جامعه اسلامی را والا دانست و گفت:نقش بانوان در خنثی کردن فتنه دشمنان کلیدی است

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، سردار حسین زارع کمالی پیش از ظهر امروز در همایش دختران حاج قاسم که با حضور سردار سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: حضور بانوان بسیجی در عرصه‌های مختلف افتخاری بزرگ برای جامعه اسلامی است.

وی با بیان این‌که بانوان بسیجی پاسداران بنیاد خانواده و عامل خنثی شدن فتنه دشمنان هستند، افزود: نقش بانوان در خدمت رسانی به بیماران کرونایی از ایام شیوع گسترده این ویروس، کمک به سیل زدگان، استقبال از شهدای گمنام، راهپیمایی ۲۲ بهمن و استقبال از ریاست جمهور بر هیچ کس پوشیده نیست و بیانگر انقلابی بودن زنان یزدی است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد جایگاه بانوان بسیجی در حوزه کادرسازی برای تمدن نوین اسلامی را والا و موثر دانست و گفت: زنان و دختران یزدی همیشه پای کار نظام و جمهوری اسلامی بوده و هستند.

سردار زارع کمالی در ادامه رسیدن به تمدن نوین اسلامی برای زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت را نیازمند عزمی جدی و ملی عنوان و تصریح کرد: ما همه بر آنیم با ملاک قرار دادن سند چشم انداز بسیج پاسداری از انقلاب اسلامی را با تمام ظرفیت اجرایی کنیم.

وی در پایان نقش زنان در جوانی جمعیت را حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: ساماندهی جمعیت به برنامه‌ریزی جدی و احساس مسئولیتی همگانی نیاز دارد.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1093236

مهمترین اخبار یزد: