یزد پورتال
29 اسفند 1401 - 18:30

آغاز عرضه مرغ منجمد تنظیم بازار در بهاباد/ مردم نگران میوه نباشند

یزد- مدیر جهاد کشاورزی بهاباد از توزیع چهار تن مرغ منجمد تنظیم بازار با هدف تعادل بخشی قیمت و تنظیم بازار در شهرستان بهاباد خبر داد.

علی اکبر رحمتیان در گفتگو با خبرنگار مهر در گفتگو با خبر مهر با بیان اینکه عرضه مرغ منجمد با این قیمت تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت، بیان کرد: مردم شهرستان بهاباد از بابت گوشت مرغ هیچ گونه نگرانی داشته باشند .

مدیر جهاد کشاورزی بهاباد عنوان کرد: شهروندان بهابادی می‌توانند برای تهیه مرغ منجمد با این قیمت به فروشگاه‌های مدنظر مراجعه کنند.

رحمتیان تصریح کرد: محدودیت در عرضه مرغ و گوشت وجود ندارد و توزیع این اقلام با قیمت تنظیم بازاری موجب کاهش و تعدیل قیمت‌ها در بازار شده است.

وی افزود: با توجه به قیمت بالای مرغ گرم، این طرح از استقبال خوب شهروندان بهابادی برخوردار شده و با توجه به افزایش تقاضا برای گوشت مرغ تا متعادل شدن قیمت توزیع در بازار ادامه می‌یابد.

مدیر جهاد کشاورزی بهاباد یادآور شد: در جریان توزیع برخی اقلام یارانه‌ای و مصوب، با اجرای طرح تنظیم بازار، کار نظارت دقیق بر واحدهای توزیع کننده مواد پروتئینی در شهرستان شدت گرفته و بازرسان اداره صنعت و معدن و تجارت بهاباد با همکاری جهاد کشاورزی در صورت مشاهده تخلف با متخلفان به شدت برخورد می کنند.

وی همچنین از توزیع میوه تنظیم بازار شب عید در شهرستان بهاباد خبرداد و گفت: میوه تنظیم بازار شب عید به اندازه کافی وارد شهرستان شده ودر میوه فروشی ها به شهروندان با قیمت مناسب عرضه می شود و مردم هیچ گونه نگرانی در خصوص اقلام تنظیم بازار در شهرستان نداشته باشند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1102105

مهمترین اخبار یزد: