یزد پورتال
18 بهمن 1402 - 18:56

دشمن از حضور پررنگ مردم در انتخابات 11 اسفندماه وحشت دارد

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی همچنان دسیسه مشارکت حداقلی و ناامیدسازی مردم را برای تحقق نیافتن مشارکت قوی در انتخابات ۱۱ اسفندماه، مدنظر داشته و از مشارکت مردم وحشت دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بهاباد، علی اکبر عزیزی پیش از ظهر امروز در جریان سفر به این شهرستان با حضور در جلسه شورای اداری و عوامل برگزاری انتخابات بهاباد،‌اظهار کرد:‌ امروز ایران اسلامی در عرصه‌های علمی، فناوری، پزشکی و نظامی به پیشرفت‌های خوبی دست یافته است هرچند مسائل، مشکلات و نارسایی‌هایی هم وجود دارد که باید در جهت حل آنها تلاش مضاعف داشته باشیم.

وی افزود: مردم استان یزد و شهرستان بهاباد ،مردمی ولایت‌مدار، انقلابی و همواره پشتیبان نظام جمهوری اسلامی هستند و به همین واسطه در انتخابات ۱۱ اسفندماه سال جاری نیز در راستای لبیک به فرامین مقام معظم رهبری و تحقق مشارکت قوی، پای صندوق‌های رأی حضور یافته و پیشرو و سرآمد کشور خواهند بود.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداریزد با بیان این‌که هر انتخابی که برآمده از آرای مردم باشد برای ما قابل احترام است گفت: دستورالعمل استراتژیک ما در مجموعه عوامل اجرایی انتخابات توجه و بکارگیری همه توان برای تحقق چهار مولفه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب رهبری یعنی سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت در انتخابات پیش رو است.

عزیزی با اشاره به این‌که هرکجا که مردم وارد صحنه شدند و در میدان حضور داشتند انقلاب پیروز شد و کارها به درستی پیش رفت تصریح کرد: هیچ انقلابی در دنیا به عمر ۳۰ سالگی خود نرسید و تنها انقلاب اسلامی ایران است که در کنار داشتن چهار مولفه مذکور امروز در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی خود قرار دارد.

وی با تاکید بر جهاد تبیین عنوان کرد: جهاد ادامه دارد و ما باید با مجاهدت و اخلاص به سمت جلو حرکت کنیم تا به پیروزی نهایی و ایجاد تفکر انقلاب اسلامی در جهان دست پیدا کنیم.

معاون استاندار یزد همچنین به پیشرفت‌های مهم و تأثیرگذار انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: امروز ما دولتی را داریم که در تمامی عرصه‌ها حرفی برای گفتن دارد و مشکلاتی هم که بعضاً وجود دارد برطرف خواهد شد.

عزیزی ادامه داد: ما در مقابل خون شهدا و این ملت شهید داده مسئول هستیم، در برابر مظلومان جهان مسئول هستیم، امروز نهضتی که در جهان برپا شده است، و این حرکت عظیم جهانی را به وجود آورده است برگرفته از انقلاب اسلامی است که باید قدر آنرا دانست و بهترین راه برای تحقق آن خدمت و کار جهادی است.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1664605

مهمترین اخبار یزد: